Naga MarketsCyfrowy Polsat w korekcie do linii trendu Kurs akcji spółki Cyfrowy Polsat, jednego z największych na krajowym rynku operatorów telekomunikacyjnych i dostawcy usług telewizyjnych, spadał podczas wczorajszej sesji o około 0,29%. Akcje taniały o 0,10 zł co pozwoliło na osiągnięcie dziennego minimum przy 34,60 zł. Jest to przeciętny wynik na tle tracącego wczoraj 0,98% indeksu WIG20. Sesja odbyła się przy standardowych obrotach względem ostatnich dni. Ostatecznie sesja zamknęła się na poziomie 34,76 zł.

Blisko linii trendu

Notowania spółki od połowy października poruszają się w łagodnej korekcie, która nastała po dynamicznym odbiciu od linii trendu. Patrząc na szerszy układ, wydaje się, że kurs zmierza do ponownego testu linii trendu, gdzie powinna pojawić się próba odbicia. Technika cały czas faworyzuje kupujących dlatego w rejonie 34 zł popyt powinien szukać swojej szansy.cyfrowy polsat 16.11.2021
Notowania Cyfrowego Polsatu 16.11.2021

Prognoza wzrostów

Cyfrowy Polsat podtrzymuje prognozę dwucyfrowego wzrostu rynku reklamy telewizyjnej w całym 2021 r., poinformował prezes Telewizji Polsat Stanisław Jankowski. “Bardzo dobrze oceniamy wyniki rozpoczętego czwartego kwartału i podtrzymujemy prognozy dotyczące dwucyfrowej dynamiki rynku reklamy TV w całym roku. To już piąty kwartał działalności Interii w naszej Grupie. Zrealizowaliśmy zapowiadane synergie, Interia rozwija się, istotnym jej wzmocnieniem jest kontent Telewizji Polsat, przez co jej wyniki rosną.

Liczba realnych użytkowników portali naszej Grupy zwiększyła się do blisko 20 mln, a średniomiesięczna liczba odsłon wynosi 2 mld” – powiedział prezes Telewizji Polsat Stanisław Janowski, cytowany w komunikacie. W sierpniu br. prezes Telewizji Polsat informował, że cały br. powinien zamknąć się dwucyfrową dynamiką rynku reklamy i sponsoringu telewizyjnego.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: bitcoin era | dolara | kernel cena akcji | neuca akcje wykres | kurs pln | Dolar nowozelandzki kurs | cena akcji mbank |Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here