Naga MarketsDobre wiadomości dla inwestorów przedstawiła spółka Cyfrowy Polsat, która ogłosiła, że zamierza spłacić miliard złotych kredytu przed terminem. Nie przełożyło się to jednak na zachowanie akcji spółki na giełdzie. CPS należy do indeksu WIG20 i przy obecnej poważnej przecenie indeksu, który to dzisiaj stara się bronić poziomu 2200 pkt utrzymuje się w trendzie bocznym.

Od października 2014 roku tworzy się trójkąt zniżkujący, który częściej wybijany jest w dół. Jego dolne ograniczenie to okolice 22zł. Na wykresie dziennym w bieżącym miesiącu utworzył się dodatkowo trójkąt symetryczny. Z jednej strony widać brak zdecydowania inwestorów do przyszłego kierunku ruchu akcji. Z drugiej jednak obserwując przecenę całego indeksu WIG20 poruszanie się w takim momencie w trendzie bocznym jest całkiem dobrym pomysłem.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres spółki Cyfrowy Polsat dla interwału 1D. Pod wykresem wolumen.
Wykres spółki Cyfrowy Polsat dla interwału 1D. Pod wykresem wolumen.

 

Wykres spółki Cyfrowy Polsat dla interwału 1W.
Wykres spółki Cyfrowy Polsat dla interwału 1W.

logo-HFT-1_250x80Partnerem działu GPW jest polski broker HFT Brokers, który prowadzi działalność maklerską na podstawie zezwolenia KNF. Broker udostępnia 450 kontraktów na akcje spółek z całego świata. W HFT możesz również uzyskać dostęp do HFT Robotero. Dzięki strumieniowi danych serwisu Reuters opublikowane wartości trafiają wprost na Twój rachunek już w chwili publikacji, a egzekucja zlecenia liczona w milisekundach da Ci nieosiągalną dotąd przewagę. Dowiedz się więcej o ofercie HFT BrokersConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here