Naga Markets

Cyfrowy Polsat rozpoczął analizę możliwości refinansowania zadłużenia Grupy Polsat PlusWarszawa, 05.10.2022 (ISBnews) – Cyfrowy Polsat rozpoczął analizę możliwości przeprowadzenia refinansowania zadłużenia Grupy Polsat Plus z uwzględnieniem możliwości jego zwiększenia, w tym zadłużenia udzielonego spółkom wchodzącym w skład grupy w formie kredytów bankowych oraz obligacji, podała spółka.

“Analiza możliwości refinansowania jest związana z realizowaną Strategią 2023+ i wejściem w nowe obszary działalności, obejmujące między innymi produkcję czystej energii w oparciu o technologie niskoemisyjne oraz zeroemisyjne” – czytamy w komunikacie.

Proces analizy refinansowania jest na wstępnym etapie, a decyzje co do warunków, struktury i terminu potencjalnego refinansowania i jego realizacji w szczególności uzależnione są od oceny spółki w zakresie rozwoju sytuacji na rynkach finansowych, zastrzeżono.

Cyfrowy Polsat i Polkomtel tworzą zintegrowaną grupę medialno-telekomunikacyjną kontrolowaną przez Zygmunta Solorza. Akcje Cyfrowego Polsatu są notowane na GPW od 2008 r.

(ISBnews)Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułLokum Deweloper sprzedał 103 lokale, przekazał 183 w III kw. 2022 r.
Następny artykułNotowania ropy naftowej wystrzeliły w górę po rekomendacji OPEC+ w sprawie cięcia produkcji
isbnews agencja informacyjna
Agencja informacyjna ISBnews została założona przez dziennikarzy byłej agencji Internet Securities Businesswire, należącej do Euromoney Polska. Pod adresem portal.isbnews.pl prowadzimy serwis działający w czasie rzeczywistym, dostarczający informacje ekonomiczne dla inwestorów (zarówno instytucjonalnych, jak i indywidualnych). ISBnews Informacyjny Serwis Biznesowy w formie spółki dziennikarskiej funkcjonuje od 1 października 2012 r.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here