Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Cyfrowy Polsat S.A. to wiodąca grupa medialna w Polsce, którą tworzą spółki Cyfrowy Polsat oraz Telewizja Polsat – oferujący kilkanaście kanałów telewizyjnych (m.in. rozrywkowe, sportowe, informacyjne, biznesowe, lifestyle, filmowe oraz dla dzieci).

polsat

Śledząc notowania Cyfrowego Polsatu na wykresie dziennym, ciężko dostrzec cokolwiek pozytywnego. Cena powoli ale systematycznie osuwa się na coraz niższe poziomy. Warto jednak zwrócić uwagę na wykres tygodniowy, który wydaje się być bardziej czytelny. Za miniony tydzień powstała świeca pin bar z długim, dolnym cieniem, który testował dolną krawędź kilkuletniego kanału wzrostowego oraz fałszywie (jak na razie) wybił wsparcie w rejonie 21,50 zł. Być może też z poziomu ostatniego szczytu mamy do czynienia z korektą prostą, w której obie fale spadkowe mają podobny zasięg. Jeżeli te pozytywne sygnały mają się sprawdzić to cena nie powinna już spaść poniżej ubiegłotygodniowego minimum.tokeneo

Synthos jest jednym z największych w Polsce przedsiębiorstw chemicznych, producentów kauczuków syntetycznych i polistyrenów.

synthos

2% wzrosty w piątek to reakcja rynku na pozytywne wyniki za drugi kwartał. Jest to informacja, który przyszła w ciekawym momencie, po mocnych spadkach oraz na technicznym wsparciu okolic 3,61 – 3,67 zł. Na wykresie tygodniowym pojawia się pin bar, który może przyczynić się do większego odreagowania. W szerszym spojrzeniu, od kilku lat panuje trend boczny i upadek minimum z ubiegłego tygodnia mógłby oznaczać spore problemy.

banner_z_kartami


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSrebro – pod strefą oporu
Następny artykułRynki rozpoczynają bardzo ważny tydzień – poranny komentarz makro
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here