Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Cyfrowy Polsat S.A. to wiodąca grupa medialna w Polsce, którą tworzą spółki Cyfrowy Polsat oraz Telewizja Polsat – oferujący kilkanaście kanałów telewizyjnych (m.in. rozrywkowe, sportowe, informacyjne, biznesowe, lifestyle, filmowe oraz dla dzieci).

polsat

Trzeci tydzień z rzędu kończy się świecą z długim dolnym cieniem. Patrząc szerzej na wykres tygodniowy widać, że sygnały, które mogą zwiastować powrót do wzrostów pojawiają się na ważnym poziomie wsparci okolic 22 zł oraz na długoterminowej linii trendu. Warto także dodać, że każda kolejna z wymienionych świec powstawała na coraz wyższych obrotach. Możliwe, że w jednym z kolejnych tygodni będzie to naprawdę gorąca spółka, a pierwszym celem potencjalnych wzrostów powinien być poziom okolic 26 zł. Ostatnio analizowałem tę spółkę 9 lipca.tokeneo

Bank Zachodni WBK SA jest bankiem uniwersalnym świadczącym pełen zakres usług na rzecz klientów indywidualnych, małych i średnich firm oraz dużych przedsiębiorstw.

bzwbk

BZ WBK to spółka, która także może niebawem należeć do „gorących” ale raczej pod względem negatywnym. Jej wykres wygląda słabo nawet na tle innych spółek sektora bankowego. Trwające od tygodnia wzrosty charakteryzują się praktycznie brakiem jakiejkolwiek dynamiki i wyglądają na typową korektę. Kluczowa strefa oporu to obszar okolic 320 zł. Jeżeli cena tam dotrze, możliwe że pojawi się kolejny atak podaży. Pierwszym celem będzie powrót do 300 zł. Jeżeli tego poziomu nie uda się obronić, należy liczyć się ze znacznym pogłębieniem spadków nawet poniżej 280 zł.


logo-HFT-1_250x80Analiza powstała przy współpracy z polskim brokerem HFT Brokers, który jest regulowany przez KNF. Broker udostępnia 450 kontraktów na akcje spółek z całego świata. W HFT możesz również uzyskać dostęp do HFT Robotero. Dzięki strumieniowi danych serwisu Reuters opublikowane wartości trafiają wprost na Twój rachunek już w chwili publikacji, a egzekucja zlecenia liczona w milisekundach da Ci dotąd nieosiągalną przewagę. Zobacz więcej o ofercie HFT Brokers


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGBP/USD – problemy pod oporem
Następny artykułRynkom udziela się wakacyjny nastrój – poranny komentarz makro
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here