Naga MarketsCD ProjektCała załoga studia deweloperskiego CD Projekt pracuje obecnie z domu, poinformowała spółka w komunikacie na swojej stronie internetowej. Prace nad Cyberpunkiem 2077 odbywają się więc w trybie “home office”, a zalecenia Ministerstwa Zdrowia dotyczące pozostawania w domach wpływają pozytywnie na wycenę spółki oferującej rozrywkę zamkniętym w czterech ścianach osobom. We wtorek akcje CD Projekt (GPW: CDR) rosną o ponad 5% i powracaj nad ważne wsparcie 260 zł.


CD Projekt działa z domów swoich pracowników w związku z koronawirusem

 

Ostatnie dni upłynęły nam na podejmowaniu kolejnych, istotnych działań mających zapobiegać pojawieniu się infekcji w firmie. Co najważniejsze, aby zapewnić wszystkim możliwość pracy z domu, modernizacji uległa nasza infrastruktura sieciowa i wspierające ją oprogramowanie – napisał CD Projekt w komunikacie.

CD Projekt, który dynamicznie tracił wraz z całą polską giełdą zatrzymał spadki tuż przed psychologiczną barierą 200 złotych, od której odbija już o ponad 30%, powracając nad poziom 260 złotych, który jest o tyle istotny, że na jego wysokości były wyznaczane maksima historyczne we wrześniu 2019.

– Od dziś, tak długo jak będzie tego wymagała sytuacja, cała załoga CD PROJEKT będzie pracować z domu. Chcemy tym działaniem zapewnić całemu zespołowi najwyższy możliwy poziom bezpieczeństwa. Jednocześnie, mimo iż obecna sytuacja jest nowa dla nas wszystkich, jesteśmy gotowi na to wyzwanie i nie ustaniemy w wysiłkach, aby dowieźć na wrzesień fantastyczną grę – napisano dalej, utrzymując wrześniową datę premiery Cyberpunka 2077.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułWIG20 urośnie według 53% inwestorów. Luzowanie NBP zwiększyło optymizm?
Następny artykułDolar powyżej 4 złotych. Kursy walut silnie w górę do złotego przez decyzję NBP
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here