Naga MarketsCyberpunk 2077 gra CD ProjektCD Projekt Red poinformował o swoich planach dotyczących obecności gry Cyberpunk 2077 podczas targów gamescom 2019, które odbędą się 20-24 sierpnia w niemieckiej Kolonii. Jednocześnie akcje spółki na GPW testowały w czwartek najwyższe poziomy od półtorej miesiąca, notując następnie osunięcie o 2%, które było najsilniejszym jednodniowym spadkiem od drugiej połowy czerwca.


Zobacz grających w Cyberpunka 2077 na żywo i weź udział w konkursie cosplayowym

„Posiadacze biletów wstępu do strefy rozrywki będą mogli oglądać na żywo Cyberpunka 2077 granego przez członków zespołu developerskiego na stoisku znajdującym się w hali 6, stanowisko C049. Prezentacje te odbywały będą się od środy, 21 sierpnia do soboty, 24 sierpnia. Na stoisku biznesowym studia w hali 4.1, stoisko C041/D050 od wtorku 20 sierpnia odbędą się pokazy gry dla gości z mediów i gości biznesowych. Będą one kontynuowane do czwartku, 22 sierpnia włącznie” – skomentowała spółka w oficjalnym komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Zaintersowani mogą wziąć udział również w konkursie cosplayowym o tematyce Cyberpunka, w którym do wygrania będzie łącznie 40 tysięcy dolarów, a pierwsze miejsce może liczyć na nagrodę w wysokości 15 tysięcy dolarów. W trakcie samych targów odbędą się pierwsze kwalifikacje offline, w których nagroda główna to 2 tysiące dolarów i możliwość zdobycia biletu do wielkiego finału.

CD Projekt zapowiada prezentację, akcje silnie w dół

Chociaż spadek akcji CD Projekt pokrył się z zapowiedzią prezentacji gry na targach gamescom w Niemczech, to informacja nie miała bezpośredniego wpływu na deprecjację. Akcje testowały półtoramiesięczne maksima na otwarciu czwartkowej sesji, po czym rozpoczęły rajd w kierunku południowym, trwający przez cały dzień.

CD Projekt tracił najsilniej od miesiąca. Akcje CDR D1
CD Projekt tracił najsilniej od miesiąca. Akcje CDR D1

W efekcie wykres powraca w okolice 221 złotych, gdzie przebiegają maksima z początku kwietnia, pełniące obecnie rolę wsparcia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here