Naga MarketsCyber Group Studios objęła akcje serii K BTC Studios S.A.BTC Studios S.A. pozyskało nowego inwestora branżowego w postaci międzynarodowej grupy Cyber Group Studios (CGS). W dniu 16 maja 2021 roku Zarząd BTC Studios S.A. otrzymał obustronnie podpisaną umowę objęcia akcji serii K przez Cyber Group Studios na kwotę 7.271.751,76 PLN.

BTC Studios S.A. pozyskało nowego inwestora branżowego

BTC Studios S.A. zaoferował subskrybentowi 1.997.734 akcji Spółki w ramach podwyższenia kapitału zakładowego Spółki. Cena objęcia za jedną akcję wyniosła 3,64 PLN.

Te artykuły również Cię zainteresują
 – „Objęcie akcji przez Cyber Group Studios to świadectwo wysokiej oceny potencjału i wartości wewnętrznej BTC Studios. Przypominam, że współpracujemy z CGS od dłuższego czasu i mieliśmy okazję gruntownie się poznać na poziomie projektowym i biznesowym. Jak widać ta współpraca jest wysoko oceniana, skoro skutkuje objęciem akcji. Moment jest nieprzypadkowy – na horyzoncie premiera Zorro the Chronicles – The Game, która spotyka się z dużym zainteresowaniem i w przypadku sukcesu może znacznie podnieść wartość BTC Studios i otworzyć nasz na nowe możliwości w obszarze gamingu” – mówi Adrian Smarzewski, Prezes Zarządu BTC Studios S.A.

CGS jest wiodącym międzynarodowym producentem i dystrybutorem animowanych filmów i seriali telewizyjnych dla dzieci i młodzieży na całym świecie oraz partnerem biznesowym m.in. Disney Corporation, Warner Media czy Discovery Networks. Dołączenie CGS do grona akcjonariuszy BTC Studios S.A.  to realizacja strategii zakładającej pozyskanie inwestora o światowym wymiarze i międzynarodowym zasięgu prowadzonej działalności. CGS staje się obecnie nie tylko współproducentem produkcji BTC Studios, ale i partnerem finansowym, który zainwestował w przyszły sukces produkcji notowanego na NewConnect studia.

Model biznesowy BTC Studios S.A. wykorzystuje trzy strategiczne trendy rynkowe. Pierwszym jest globalny wzrost zainteresowania elektroniczną rozrywką wśród rodzin i wielu pokoleń. Drugim jest rozwój technologii produkcji animacji dla seriali telewizyjnych na silnikach używanych do gier wideo, co umożliwia ponowne wykorzystanie zasobów graficznych w produktach gamingowych. Trzecim trendem jest migracja z tradycyjnej telewizji na rozrywkę oglądaną na tabletach i telefonach co zmniejsza wpływy przychodów z reklam nadawców i wymusza na nich poszukiwanie strategicznego partnera w postaci wydawców gier mobilnych i video. Spółka posiada licencje do następujących tytułów:

  • Zorro the Chronicles – The Game – Prawa autorskie: © 2015 – CYBER GROUP STUDIOS – ZORRO PRODUCTIONS INC. Wszelkie prawa zastrzeżone ZORRO® Marka o światowym dziedzictwie, wspaniały serial komediowy akcji, saga o epickich proporcjach, wyświetlane między innymi przez France TV, Turner, Canal Play, Kika, Tele-Quebec, MediaCorp, Thai PBS, TFOU, Hulu, Nickelodeon, Amazon Prime Video.
  • Taffy – animowany serial dla młodzieży z linii Looney Tunes oraz Tom & Jerry, wyświetlany między innymi przez Disney Channel, Boomerang, France TV i TG4.
  • Sadie – animowany serial telewizyjny emitowany przez wiodące kanały na całym świecie, takie jak Disney Channel, Boomerang Warner Media, Discovery i innych nadawców.
  • Pirates Next Door – animowany serial telewizyjny emitowany przez wiodące kanały na całym świecie, takie jak France Television, TeleQubec, Discovery i innych nadawców.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: złoty kurs | biomed notowania | kurs funta brytyjskiego | analiza | fale elliotta |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here