Naga MarketsCukier z niezagrożonymi wzrostami - analiza techniczna notowań towaruCukier przełamując czerwony opór 18.40 centów, otworzył sobie drogę do kolejnego impulsu wzrostowego. Taki scenariusz jest zgodny z dotychczasowym trendem, który dobrze opisuje pomarańczowa ukośna linia.

Cukier przełamał opór przy poziomie 18.40 centów

Dotarcie do tygodniowego oporu 20.40 centów przełożyło się na wysokie wartości wskaźnika relatywnej siły. Po dotknięciu przez RSI linii 70 punktów cena zawróciła i tworzy korektę.Nie tylko ten oscylator osiągnął wysokie wartości, podobnie jest z MACD, który w ostatnich miesiącach tworzył niższe szczyty. Teraz oba te narzędzia mają okazję „odetchnąć” przed kolejnym zrywem popytu.

Notowania cukru
Notowania cukru

Patrząc na układ linii Bollingera to warianty zakładające zmianę sentymenty na tym instrumencie należy odłożyć na bok. Środkowa linia tego narzędzia znajduje się na cenie 19.25 centa, ale dolna jest sporo poniżej czerwonego wsparcia. Tworzy to duży bufor bezpieczeństwa dla wzrostów, bazując na ostatnie zmienności tego towaru.

Na szczególną uwagę zasługują zielone obszary, które opisywały dotychczasowe korekty. Jeżeli odłożymy ten prostokąt od ostatnich ekstremów, to koniec korekty może wypaść blisko 18.75 centów. Nie można jednak zapominać o przecenie  z wiosny tego roku, która lekko zaburzyła wzrosty w tamtym okresie. Jeżeli historia miałaby się powtórzyć, to wzrok należy skierować w stronę 17.50 centów.

Podsumowując, trend wzrostowy wydaje się być niezagrożony, a każde spadki to okazja do dołączenia się do niego. Dopiero spadki poniżej 17.50 centów zmusza inwestorów do rewizji swojego stanowiska.

Autor poleca również:Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here