Naga MarketsCryptoQuant ostrzega, że ​największy pool wydobywczy bitcoina wysłał 800 BTC na Binance. Może być to zapowiedź spadków ceny.

  • Największy pool kopiący BTC wysłał na giełdę Binance 800 BTC.
  • O sprawie informuje CryptoQuant i ostrzega, że może być to zapowiedź do spadków.

CryptoQuant ostrzega przed korektą kursu

W aktualizacji z 14 sierpnia CryptoQuant zauważa, że można teraz spodziewać się spadku kursu BTC. Firma widzi bowiem odpływ środków z dużego poola wydobywczego. Chodzi o dokładnie 802 BTC, które zostały wysłane na Binance.

Te artykuły również Cię zainteresują
Opisując zdarzenie jako „nietypowe”, CryptoQuant zauważa że jeśli bitcoiny opuszczające poola trafią na giełdę, presja ze strony sprzedających może szybko wzrosnąć, obniżając tym samym natychmiast cenę.

Alternatywnie popularna w Chinach transakcja pozagiełdowa (OTC) pozwoliłaby uniknąć negatywnych skutków sprzedaży coinów. Tyle że wiemy, że BTC trafiły na Binance, więc jest spore niebezpieczeństwo, że zostaną sprzedane w standardowy sposób.

Spodziewam się małego wycofania [kursu] – skomentował na Twitterze dyrektor generalny CryptoQuant, Ki Young Ju.

Cena BTC

Jak na razie jednak cena BTC pozostaje wyższa o ponad 2 proc. niż dobę wcześniej. Dziś za 1 BTC płaci się 11 728 USD.

Bardzo dobrze na rynku radzi sobie ETH. Za 1 ETH na giełdach płaci się już ponad 400 USD. Dokładnie 426 USD w momencie pisania tych słów. To więcej o aż 10 proc. niż 24 h temu. ETH przebiło przy okazji ważny poziom na wykresie. Możliwe, że otworzyło to coinowi drogę do pułapu 500 USD lub nawet wyżej.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here