Naga MarketsGiełda kryptowalut Cryptopia ostrożnie otwiera się na nowo po ataku hakerskim. Wcześniej informowaliśmy o otwarciu w trybie tylko do odczytu. Teraz użytkownicy mogą zmienić hasła i anulować zlecenie sprzed włamania. 

Komunikaty podejmowane przez Cryptopię pojawiają się regularnie na Twitterze. Tak było i tym razem:

Data pełnego startu jeszcze nieznana

Po dwóch miesiącach od włamania, giełda kryptowalut nie podała określonej daty wznowienia działalności handlowej. Fałszywe konta nadal stanowią zagrożenie, zwłaszcza te obiecujące otworzyć portfele na depozyty.

Cryptopia jest w trakcie tworzenia nowych portfeli do przechowywania i przenoszenia środków, aby zapewnić większe bezpieczeństwo. Dokładne straty i salda nie zostały jeszcze ustalone.

Powrót tokenów Mothership

Najnowsze wieści donoszą także o odzyskaniu tokenów MSP projektu Mothership. Cryptopia poinformowała o anonimowym kontakcie z zespołem Mothership, w którym przekazano prywatny klucz do jednego z okradzionych portfeli giełdy.

„Po sprawdzeniu i potwierdzeniu, że podane informacje były prawdziwe, niezwłocznie przenieśliśmy środki do bezpiecznego portfela. Udało nam się zabezpieczyć 16.800.000 MSP i są one obecnie bezpiecznie przechowywane w naszym portfelu” – ogłosił zespół Mothership.

Zobacz również: STO stworzą rynek wart biliard dolarów, przewiduje Brock Pierce

Środki, które należą do traderów Cryptopii, będą przechowywane przez zespół Mothership,  który podejmę współpracę z Cryptopią w celu uzyskania zwrotu funduszy. Poprzednie raporty ujawniły, że niektóre tokeny MSP trafiły na ​​giełdy

Ponadto zespół Mothership współpracuje również z nowozelandzką policją, aby pomóc w śledztwie dotyczącym włamania na giełdę.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here