Naga Markets1-2 grudnia 2017 roku w Warszawie, miejsce będzie miało jedno z największych wydarzeń na polskim rynku kryptowalutowym, CryptoCurrency World Expo, którego portal Comparic jest oficjalnym patronem medialnym. Nasi Czytelnicy mogą liczyć na dziesięcioprocentowe rabaty przy zakupie biletu.


1400 uczestników w warszawskich Złotych Tarasach

W trakcie dwudniowej konferencji, która odbędzie się w salach Multikina w warszawskich Złotych Tarasach stanowiska wystawowe oraz prelekcje odwiedzić ma 1400 sympatyków kryptowalut. Na scenie pojawi się ponad 20 prelegentów z Polski i zagranicy – a pośród nich między innymi Rafał Zaorski z TJS, Andrew Zimine z Esxcudo, Szczepan Bentyn z PNT, Sylwester Suszek z BitBay oraz Robert Wiecko reprezentujący Dash Core Team.

W trakcie całego wydarzenia przyznane zostaną również nagrody, w następujących kategoriach:

  • Najlepsza giełdy kryptowaluta
  • ICO roku 2017
  • Najlepsza platforma handlu CFD
  • Najlepsza firma prawnicza
  • Najlepsze gamingowe ICO roku 2017
  • Osobowość roku
  • Analityk rynku kryptowalutowego roku
  • Blog roku

Cała impreza poświęcona będzie czterem podstawowym blokom – handlowi kryptowalutowemu, problemom regulacyjnym i prawnym, budowie społeczności Blockchain oraz zagadnieniom initial coin offering (ICO), jak i spersonalizowanych tokenów.

BIORĘ UDZIAŁ I KUPUJĘ BILET

Odbierz swój bilet ze zniżką od Comparic.pl

Portal Comparic jako partner medialny wydarzenia, może zaoferować swoim czytelnikom 10% zniżki na zakup wejściówek umożliwiających udział w CryptoCurrency World Expo. Bilety dostępne pod linkami:

Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać na jego oficjalnej stronie. Przedstawiciele Comparic będą dostępni w trakcie dwóch konferencji – wszyscy zainteresowani będą mieli więc możliwość spotkania się z naszymi redaktorami.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here