Naga MarketsO ile posiadanie dobrego jakościowo terminalu do handlu kryptowalutami nie jest bezwzględnym obowiązkiem, to może mieć ogromny wpływ na efektywność naszego tradingu oraz na wysokość potencjalnej rentowności. Właśnie dlatego chciałem zaproponować Wam dzisiaj w pełni darmowe narzędzie, które 11 kwietnia zostało udostępnione w wersji beta. Mowa tutaj o terminalu Cryptocurrency Trader, który w znacznym stopniu ułatwia odnalezienie się w świecie wirtualnych monet.

Jaki jest główny cel Cryptocurrency Tradera? Przede wszystkim integracja handlu kryptowalutami na różnych giełdach. Czysty i przejrzysty interfejs składający się z książki adresowej, intuicyjnych i bogatych w dużą ilość informacji wykresów, to jedna z podstawowych zalet oprogramowanie. W przyszłości użytkownicy będą mogli skorzystać również z wersji Pro, za którą uiścić trzeba będzie dodatkową opłatę. Wersja darmowa ma być jednak rozwijana niezależnie.

Obie wersje znajdują się w fazie beta-testów. Twórca zapowiedział jednak, że rozszerzone zostaną przede wszystkim o możliwość ustawienia zleceń stop-loss oraz kolejne giełdy kryptowalut. Użytkownicy cały czas mogą wysyłać swoje propozycje odnośnie nowych funkcji oraz rozwiązań, które mają szansę znaleźć się w kolejnych wersjach programu.

W obecnej wersji Cryptocurrency Trader możemy znaleźć:

Dostęp do giełd BTC-e oraz Bter
Angielską i fińską wersję językową
Wsparcie dla systemóe Windows Vista (i nowszych) oraz Linuxa.

Program jest dosyć nowym projektem, dlatego liczba giełd będzie się stale zwiększała. W przeciągu najbliższych miesięcy powinno być to już naprawdę mocno rozbudowane i ciekawe narzędzie. W najnowszej aktualizacji zdecydowanie zmieniono dotychczasowy interfejs. Dodano możliwość porównywania cen pomiędzy wspieranymi giełdami oraz funkcję historii pozwalającą na obserwację zmian cenowych w przeszłości.

W najbliższej przyszłości dodane ma być wsparcie dla giełdy Cryptsy, transakcji spread, transakcji typu buy/sell-stop/limit, które raczej nie należą do typowych rozwiązań w przypadku kryptowalut oraz skalowalne wykresy cenowe pozwalające na przeprowadzanie o wiele dokładniejszych analiz.

O ile na razie Cryptocurrency Trader może być traktowany jako swojego rodzaju ciekawostka, to wiele wskazuje na to, że z upływem kolejnych miesięcy będzie stawał się coraz ciekawszym narzędziem. Jeżeli chcesz wyrazić swoją opinię na temat oprogramowania lub przetestować go w akcji, wtedy zapraszam do wątku na forum BitcoinTalk, gdzie deweloper aplikacji liczy na wszelkie propozycje oraz uwagi.

cryptocoinsnews.comConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here