Naga MarketsJuż za tydzień, 15 czerwca w warszawskim Warsaw Trade Tower odbędzie się kolejne, wyjątkowe wydarzenie branży krypto. Spotkaj się z ekspertami, weź udział w prelekcjach oraz praktycznych warsztatach odbierając kod rabatowy Comparic.pl!


Crypto Future Conference to kolejna edycja konferencji w całości poświęconej tematyce kryptowalut. Obecna sytuacja na rynku zaowocowała pewnymi regulacjami prawnymi, a Komisja Nadzoru Finansowego wciąż uważnie śledzi branżę.

Odpowiemy na wszelkie Wasze pytania i wyjdziemy naprzeciw Waszym oczekiwaniom. Chcesz dowiedzieć się jakie wydarzenia wpływają na spadek bądź wzrost kursu kryptowalut? Chcesz poznać ciekawostki i pułapki w zakresie opodatkowania? A może chcesz zgłębić tajniki tradingu bądź kopania kryptowalut? Nasi Prelegenci z chęcią wprowadzą Was w kolejny poziom „kryptowtajemniczenia” – obiecują organizatorzy.

Jak było poprzednim razem?

Naszą misją jest pokazanie, że rynek kryptowalut nie jest bańką, która w każdej chwili może pęknąć, tylko realną możliwością zarabiania pieniędzy i dywersyfikacji dochodów – przekonuje organizator, Tomasz Kucfir.

Eksperci branżowi – gwarancja rzetelnej wiedzy

W trakcie Crypto Future Conference będziemy mieli okazję spotkać się z osobami, które z rynkiem kryptowalut oraz technologią blockchain związali swoje życie zawodowe, a często i prywatne. Przed zgromadzonymi w Warsaw Trade Tower wystąpią między innymi:

  •  Krypto Raport czyli Rafał Leszek i Patryk Kempiński,
  • Damian Karbowiak,
  • Zuzanna Umińska,
  • Tomasz Jawor,
  • Jakub Galos,
  • i inni.

Pełna agenda konferencji dostępna na stronie organizatora.

Z Comparic taniej!

Kupując bilet na Crypto Future Conference użyj kodu COMPARIC aby uzyskać rabat w wysokości 15% ceny wyjściowej!

ODBIERAM RABAT

Zapraszamy również do zapoznania się z zapowiedzią najbliższej edycji konferencjitokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here