Naga MarketsOd 29 lipca popularna platforma Crypto.com przyjmuje CHF i PLN jako swoje najnowsze waluty służące do płatności za kryptowaluty. Oprócz tych w ofercie platformy znajduje się kilkanaście innych, najpopularniejszych walut fiducjarnych

  • Crypto.com dodało na swoją platformę PLN.
  • Polski złoty jest więc kolejną walutą fiat dostępną na platformie.

Crypto.com z PLN

Jak tłumaczy firma na swoim blogu, wybierając lokalną walutę jako walutę płatności w aplikacji, każdy użytkownik z Polski będzie mógł:

  • uniknąć opłat za przewalutowanie,
  • kupować kryptowaluty bezpośrednio za pomocą karty kredytowej w lokalnej walucie; to pomoże zaoszczędzić pieniądze na kursach wymiany, czym w innym przypadku obciążono-by użytkownika karty.
  • wyświetlać saldo w aplikacji w lokalnej walucie, a tym samym oszczędzić swój cenny czas, bowiem umożliwi to intuicyjne monitorowanie swojego konta.

Oprócz dodanych w środę CHF i PLN, Crypto.com oferuje również handel na USD, GBP, EUR, SGD, CAD, AUD, NZD, HKD, TWD, NOK, SEK i DKK.

Crypto.com

Crypto.com zostało założone w 2016 roku. Misją firmy jest popularyzacja kryptowalut i zapewnienie dostępu do nich wszystkich ludziom na świecie.

Na razie powyższe udaje się realizować. Dzięki ponad milionowi użytkowników na swojej platformie Crypto.com stanowi potężną alternatywę dla tradycyjnych usług finansowych, zmieniając ogólną i idealistyczną wizję „kryptowaluty w każdym portfelu” w rzeczywistość.

Warto dodać, że Crypto.com opiera się na solidnych podstawach bezpieczeństwa, prywatności i zgodności z przepisami oraz jest pierwszą firmą kryptowalutową na świecie, która ma zgodność z CCSS poziomie 3.

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here