Naga Markets

W ostatnim czasie jak grzyby po deszczu wyrastają serwisy poświęcone nowych technologiom finansowym, w tym szczególnie tematyce blockchain i kryptowalut. O ile łatwiej jest śledzić projekty z dobrze ugruntowaną reputacją, o tyle zdecydowanie trudniej wyrobić sobie opinię o świeżo pojawiających się inicjatywach, w tym szczególnie ICO. Na szczęście z pomocą przychodzi serwis Crush Crypto – którego twórcy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży finansów, inwestycji i analiz rynkowych.


Kanał na YouTube

W ramach kanału Crush Crypto na YouTube, użytkowników regularnie wita Victoria Wong. W ramach każdego odcinka prezentowana jest dogłębna analiza nowego projektu krypto, najczęściej finansowanego w trybie ICO (w ramach serii ICO Review). To co wyróżnia ten serwis spośród wielu podobnych, to po pierwsze szczegółowy opis każdego prezentowanego projektu, po którym następuje wnikliwa analiza mocnych jak i słabych stron. Zarówno materiały wideo jak i w teksty na stronie  www.crushcrypto.com charakteryzują się profesjonalnie opracowaną warstwą wizualną.Crush Crypto jest niezależną grupą specjalistów skupiających się na analizie technologii blockchain i kryptowalut. Jak przeczytamy na stronie internetowej, celem serwisu jest “dostarczenie wysokiej jakości oraz obiektywnej analizy fundamentalnej w zakresie inwestycji w kryptowaluty. Za sporządzanie naszych analiz nie pobieramy zapłaty ani nie są one przez nikogo zlecane. Nie świadczymy także usług promocyjnych ani reklamowych.”

Wspomniana Victoria Wong jest współzałożycielką serwisu i posiada rozległe doświadczenie z zakresu finansowania spółek, analizy oraz badań inwestycji, które zdobyła pracując przez 6 lat dla Morgan Stanley, m.in. jako wice prezes (Vice President), specjalizując się w analizie rynku akcji spółek z branży transportowej, infrastrukturalnej oraz logistycznej. Pracowała także jako członek uhonorowanego licznymi wyróżnieniami zespołu ds. analizy w ramach Asia Pacific Transportation. Ponadto może pochwalić się także doświadczeniem programistycznym.

Drugim współzałożycielem serwisu jest Victor Lai, który może pochwalić się bogatym doświadczeniem z zakresu finansów i bankowości inwestycyjnej m.in. pracując dla funduszy hedgingowych w Azji oraz Ameryce Północnej. Specjalizuje się w analizie fundamentalnej, ze szczególnym uwzględnieniem alokacji aktywów, strategii inwestycyjnych oraz zarządzania portfolio, a także w zakresie fuzji i przejęć, zbywania spółek (divestitures) oraz restrukturyzacji.

Co więcej znajdziemy na Crush Crypto

W materiałach wideo znajdziemy także wywiady z twórcami projektów  (wszystkie linki prowadzą do materiałów wideo w języku angielskim) – np. z przedstawicielem projektu Polymath – film powyżej), a także solidną dawkę wiedzy na temat technologii blockchain (m.in. co to są inteligentne kontrakty, na czym polega technologia blockchain). Co miesiąc zespół analityków z Crush Crypto prezentuje najciekawszy projekt miesiąca w ramach cyklu Crusher of the Month (ostatnio był nim CosmoCoin – COSM – platforma typu firma-klient (Business-to-Customer – film poniżej) służąca do nawiązywania kontaktów w ramach branży kosmetycznej pomiędzy konsumentami, twórcami treści oraz producentami). Pod koniec tygodnia można posłuchać na temat najważniejszych wydarzeń z minionych siedmiu dni w ramach serii Weekly Market Udpate.

NED

Strona internetowa Crush Crypto to bogate źródło wiedzy, na której znajdziemy praktycznie wszystkie materiały z kanału wideo spisane i usystematyzowane w jednym miejscu (sekcje Analiza – Analysis oraz Edukacyjna – Educational.

Podsumowanie

Aby móc dokonywać miarodajnej oceny projektów krypto na tym dość młodym i szybko zmieniającym się rynku, potrzebne są ponadprzeciętne umiejętności analityczne i dogłębna znajomość branży. Autor niniejszego artykułu śledzi serwis Crush Crypto od momentu, gdy wyemitowano pierwszy materiał wideo dokładnie rok temu, jako jedno z głównych i najbardziej wnikliwych źródeł informacji, w szczególności na temat projektów ICO – oceny prezentowane są na dość wczesnym etapie dystrybucji tokenów; ogólnych analiz rynkowych oraz wiedzy na temat technologii rozproszonego rejestru. Rzecz jasna zalecamy także różnicowanie źródeł, z których pozyskujemy informacje oraz niezależne ich weryfikowanie.


Przegląd wydarzeń i analiz ze świata kryptowalut powstaje przy współpracy z LUNO, globalną platformą walutową dzięki której kupowanie i przechowywanie cyfrowych walut, takich jak Bitcoin i Ethereum, jest bezpieczne i łatwe. Zapoznaj się z ofertą LUNO i już teraz rozpocznij handel na BTC i ETH!Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here