Naga Markets

Działając zgodnie z punktem VII.4. Regulaminu konkursu, który brzmi:


Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany lub zakończenia konkursu i jego warunków lub jakiegokolwiek w/w aspektu, w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Wszyscy uczestnicy zostaną powiadomieni o takich zmianach przez otrzymanie wiadomości e-mail. Ponadto, zmodyfikowane zasady i warunki konkursu będą aktualizowane w Regulaminie konkursu na stronie www.crosstradechamp.com.


Informujemy, że punkt VI Regulaminu, rozszerzony został o następujący podpunkt:


– Zabroniona jest współpraca uczestników konkursu, mająca na celu otwarcie pozycji zabezpieczających (przeciwstawnych) na różnych kontach uczestników konkursu.


Uczestnicy zawodów łamiący w/w podpunkt zostaną o tym fakcie poinformowani drogą mailową. W przypadku dalszego stosowania zabronionych praktyk na kontach konkursowych, zostaną oni usunięci z konkursu.


Pozdrawiamy
Zespół CROSS TRADE

Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułCzy chcesz spotkać mitycznego Sebastiana Urbańskiego na żywo?
Następny artykułCypher
MaRCHeW
Posiada 8 lat doświadczenia na rynku finansowym oraz gruntowną wiedzę z zakresu technologii tradingowych, platform transakcyjnych, handlu algorytmicznego, a także części detalicznej rynku Forex. Z portalem Comparic.pl związany jest od początku jego istnienia, gdzie nadzoruje dział Technologie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here