Naga MarketsOd lewej: Przemysław Tustanowski, Marcin Nowogórski, Piotr Tomaszewski, Karol Marchewka. Na pierwszym planie: CEO PFSOFT Denis Borisovsky

Pomimo tego, że Ceremonia wręczenia nagród w Mistrzostwach inwestycyjnych CROSS TRADE już dawno za nami, chcielibyśmy podzielić się z Wami wrażeniami z pobytu w siedzibie firmy PFSOFT w Dniepropietrowsku na Ukrainie.

Od lewej: Piotr Tomaszewski, Przemysław Tustanowski, Karol Marchewka, Marcin Nowogórski

Zaproszenie do firmy PFSOFT wysłane zostało do pięciu uczestników zawodów, jednakże skorzystali z niego Pan Przemysław Tustanowski (zdobywca I miejsca), Pan Piotr Tomaszewski (zdobywca II miejsca) oraz Pan Marcin Nowogórski (zdobywca dodatkowej nagrody Best Feedback).

Marcin Nowogórski

Podróż na Ukrainę odbyła się w dniach 26-30 września br., a jej uczestnicy zaproszeni zostali także na obchody dziesiątej rocznicy powstania firmy PFSOFT, które zorganizowane zostały w centrum rekreacyjnym w miejscowości Uspeh, położonym bezpośrednio nad brzegiem rzeki Dniepr.

Od lewej: Przemysław Tustanowski, Marcin Nowogórski, Denis Borisovsky, Piotr Tomaszewski

Podczas dwudniowych obchodów 10’lecia powstania firmy, uczestnicy mogli poznać kulturę ukraińską oraz delektować się regionalną kuchnią ludową. Przewidziane zostały także atrakcje związane z aktywnym wypoczynkiem, takie jak paintball, rejs statkiem powiązany ze zwiedzaniem okolicznych zabytków, koncert na ukraińskich ludowych instrumentach „bandura”, nauka tworzenia ukraińskiej ceramiki ludowej, siatkówka czy też karaoke.

Od lewej: Przemysław Tustanowski, Vitalii Ivliev (Project Manager), Piotr Tomaszewski, Marcin Nowogórski

Wizyta Zwycięzców zawodów CROSS TRADE w siedzibie firmy PFSOFT była okazją do wielu dyskusji na temat zawodów, platformy Protrader oraz rynków kapitałowych. Natomiast obchody 10’lecia powstania firmy, stanowiły niezapomniane przeżycie, które dało nam możliwość poznania się wzajemnie i nawiązania bliższej znajomości.

Od lewej: Vitalii Ivliev, Piotr Tomaszewski, Przemysław Tustanowski, Karol MarchewkaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here