Naga Markets

13 maja 2013

Rozpoczął się ostatni tydzień zawodów CROSS TRADE. Na prowadzeniu z ogromną przewagą zawodnik Anakonda1231. Ma on prawie 7500% na plusie podczas, gdy drugi zawodnik arab ma 1600%. Przewaga jest znaczna i ciekawe czy prowadzący będzie jeszcze ryzykował. O to zapytam go w wywiadzie, który wkrótce na Comparic.pl.

Na 3 miejscu maestro, a czwarty Barber, który niemal przez cały czas znajduje się czołówce:Na wykresie equity prawdziwa huśtawka jeśli chodzi o prowadzącego. Wydawało się, że do końca walka będzie niesamowicie wyrównana, ponieważ zawodnik KATI i Anakonda szli równo, jednak nagle KATI wyzerował konto.

Pasjonująco zapowiada się walka o podium, gdyż powinno to rozstrzygnąć się pomiędzy co najmniej 4 graczami, którzy mają bardzo zbliżone wyniki.

Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


XTB

Poprzedni artykułNial Fuller’s Price Action – tygodniowe spojrzenie na rynki 13 maja – 17 maja 2013
Następny artykułMrYogi – czyli co słychać na FX poz.2
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here