Dla firmy PFSOFT, producenta platformy transakcyjnej Protrader, wszelkie sugestie od użytkowników dotyczące możliwości ulepszenia platformy były zawsze traktowane priorytetowo. Chcemy by każdy użytkownik znalazł na platformie to czego potrzebuje do handlu, by wszystkie narzędzia potrzebne inwestorowi były dla niego dostępne w jednym miejscu.

Zarejestruj się


Dlatego na mistrzostwach inwestycyjnych CROSS TRADE stworzyliśmy dla uczestników specjalną nagrodę: Best Feedback.


Zgodnie z regulaminem mistrzostw inwestycyjnych CROSS TRADE, nagroda Best Feedback w wysokości 1.000 USD wraz z zaproszeniem do firmy PFSOFT, zostanie przekazana uczestnikowi konkursu, który przekaże najwięcej najbardziej użytecznych informacji dotyczących platform Protrader (Desktop, Web, Mobile, AlgoStudio), włączając w to propozycje ulepszenia platform oraz informacje o ewentualnych błędach w platformach.


By wziąć udział w tej nominacji, uczestnik powinien w okresie od 01.03.2013r. do 17.05.2013r. wysyłać informacje na dedykowane do tego celu subfora na oficjalnym forum platformy Protrader.


Subforum dotyczące pomysłów związanych z ulepszeniem platformy Protrader: LINK
Subforum dotyczące problemów związanych z funkcjonowaniem platformy Protrader: LINK


Każdy nowy wątek założony przez uczestnika konkursu powinien zawierać:


a) temat wątku wraz z:

• nazwą platformy, której dotyczy wątek (Desktop, Web, Mobile, AlgoStudio).

• krótkim opisem problemu, np. Web – nie można przestawić zlecenia TakeProfit.


b) szczegółowy opis problemu razem ze zrzutami ekranu opisującymi problem. W przypadku platformy Protrader Desktop należy także dołączyć plik z logami platformy.


c) opis powinien być jasny i czytelny dla odbiorcy tak by można było go odtworzyć w środowisku testowym. Błędy gramatyczne i ortograficzne są dozwolone, jednakże ich duża ilość będzie zmniejszać wartość przekazanych informacji.


Zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji o nagrodę Best Feedback!
Zarejestruj się

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Posiada 8 lat doświadczenia na rynku finansowym oraz gruntowną wiedzę z zakresu technologii tradingowych, platform transakcyjnych, handlu algorytmicznego, a także części detalicznej rynku Forex. Z portalem Comparic.pl związany jest od początku jego istnienia, gdzie nadzoruje dział Technologie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj