Naga MarketsBest Mobile Trader stanowi jedną z dodatkowych nagród w Mistrzostwach inwestycyjnych CROSS TRADE. Zgodnie z regulaminem konkursu dostępnym pod adresem: LINK, nagroda ta jest przeznaczona dla uczestnika, który będzie miał najlepszy dodatni wynik P/L na koniec konkursu oraz co najmniej 70% zleceń zostanie wykonanych przy użyciu platformy Protrader Mobile.
Zarejestruj sięW niniejszym artykule chcielibyśmy zachęcić Państwa do wzięcia udziału w rywalizacji o nagrodę Best Mobile Trader oraz przedstawić platformę Protrader Mobile, zwracając uwagę, na niektóre jej cechy oraz narzędzia.


Aplikacja mobilna jest dostępna do ściągnięcia w Google Play oraz App Store.


Watchlist (Obserwowane instrumenty)
To tu rozpoczyna się trading. W narzędziu Watchlist inwestor może dodać wszystkie potrzebne instrumenty aby monitorować późniejszy trading. Można w nim również zobaczyć informacje o ofertach kupna i sprzedaży oraz ich wielkość, spread, zmianę ceny oraz inne informację dotyczące Level 1. Z poziomu narzędzia Watchlist można otwierać inne ważne w tradingu funkcje jak wykres, głębokość rynku oraz wysłać zlecenie.

Chart (Wykres)
Wykres aplikacji mobilnej został dopasowany tak by posiadał wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do analizy wykresów oraz do wykonania analizy technicznej, takie jak indicatory oraz narzędzia do rysowania. Dodatkowo funkcja rysowania posiada “szkło powiększające” do bardziej szczegółowej analizy świec na wykresie. Bezpośrednio z wykresu inwestor może przejść także do panelu składania zleceń „Order Entry”.

Order Entry (Złóż Zlecenie)
Panel Order Entry jest bardzo prosty w użyciu i łatwy w nawigacji, a wszystkie przyciski są w zasięgu palca tradera. Tutaj użytkownicy mogą wybrać typ zlecenia, jego wielkość oraz określić poziom Stop Loss oraz Take Profit.

Market Depth (Arkusz zleceń)
Narzędzie Market Depth jest dostępne z panelu Watchlist i jest ono rzadko spotykane w tradingowych aplikacjach mobilinych. Market Depth na platformie Protrader Mobile daje inwestorowi dostęp do głębokości rynku, a także pozwala na składanie zleceń oczekujących. Klikając na interesującą inwestora cenę otrzymuje on natychmiast panel składania zleceń z gotowym do wysłania zleceniem.

Positions & Orders (Pozycje i Zlecenia)
Narzędzie Positions & Orders służy do monitorowania otwartych pozycji i zleceń oraz do przeglądania historii. Pozwala także na bardzo łatwą modyfikację już otwartych pozycji oraz zleceń poprzez zaznaczanie ich i modyfikację lub nawet usunięcie wszystkich zleceń/pozycji na raz.

Account (Rachunek)
W narzędziu Account dostępne są wszystkie informacje dotyczące rachunku lub rachunków inwestycyjnych. Panel daje możliwość obserwacji rachunków inwestycyjnych oraz łatwego przełączania się między nimi. Można tutaj również uzyskać dostęp do raportu o stanie konta, pozycjach oraz historii konta.

News (Informacje)
Panel News jest bardzo istotnym narzędziem dla inwestora podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych. Panel ten jest aktualizowany na bieżąco, a nawigacja pomiędzy informacjami jest bardzo wygodna.

Help Chat (Pomoc)
Narzędzie Help Chat daje możliwość bezpośredniego kontaktu ze wsparciem technicznym brokera, dzięki czemu inwestor ma możliwość otrzymania pomocy bez względu na miejsce, w którym się aktualnie znajduje.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here