Naga Marketscross-tradeUczestniczyłeś kiedykolwiek w mistrzostwach tradingowych, które odbywały się bez udziału brokera? Już tej jesieni możesz dołączyć właśnie do takiego przedsięwzięcia – CROSS TRADE 2016. Konkurs odbędzie się online i organizowany jest przez jednego z najszybciej rozwijających się dostawców profesjonalnego oprogramowania do tradingu – PFSOFT we współpracy z portalem Comparic.pl.


Warto zwrócić uwagę na kilka interesujących kwestii organizacyjnych, które wyróżniają konkurs CROSS TRADE 2016. Mistrzostwa te są:

  • Międzynarodowe. Oznacza to, że konkurujesz z traderami, z całego świata i możesz dzięki temu sprawić, że twój kraj stanie na podium.
  • Wolne od ryzyka. Otrzymasz bezpłatne konto do zawodów, byś mógł pokazać swoją wiedzę i doświadczenie w tradingu. Nic za to nie płacisz – nic nie tracisz.
  • Wolne od brokerów. Jako dostawca kompletnych rozwiązań programowych dla brokerów, PFSOFT może zapewnić naprawdę komfortowe warunku do tradingu, gdzie jedynie margin-call jest limitem straty.
  • Korzystne. Oprócz międzynarodowej sławy, czołowi zwycięzcy odbiorą nagrody pieniężne, a nawet mogą im zostać przyznane dożywotnie licencje na korzystanie z platformy tradingowej PTMC.

Rejestracja na stronie CrossTrade

Mistrzostwa będą się odbywały w profesjonalnym środowisku tradingowym opartym na technologii Protrader w połączeniu z platformą PTMC. Każdy z uczestników będzie mógł dokonywać transakcji z palety najpopularniejszych instrumentów rynku Forex jakie zapewnia LMAX – dostawca kwotowań.

Będzie to pierwsze i wyjątkowe wydarzenie na skalę międzynarodową, gdzie mistrzostwa odbędą się bez udziału brokera – żaden trader nie może tego przegapić. Wiemy, że mieliście możliwość odpocząć i nabrać sił do tradingu podczas okresu wakacyjnego, zatem wielką przyjemnością będzie widzieć jak dołączacie do CROSS TRADE 2016, by pokazać światu jak powinno się tradować.

Zasady rozgrywek w mistrzostwach, a także inne szczegół znajdziesz na stronie CROSS TRADE (tylko w j. angielskim). Wynieś ogień na nowy Olimp tradingu!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

4 KOMENTARZE

  1. Kwotowania musi ktoś dostarczyć, natomiast realizacja transakcji jest już po stronie PFSOFT (który nie jest brokerem). Chodzi głównie o to, że nie broker jest organizatorem konkursu, a dostawca oprogramowania i to nie po stronie brokera leży egzekucja transakcji.

  2. Dlaczego zawody “wolne od brokerów”? Może to i kwestia nazewnictwa, ale skoro ktoś daje kwotowania, ktoś realizuje zlecenia… czyli zasada identyczna, więc nie widzę różnicy czy jest “broker” czy nie.

    Konkurs trwa tylko 2 tygodnie, więc z definicji wygra ten z grupy superryzykantów, któremu w tym czasie najbardziej będzie sprzyjało szczęście 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here