Naga MarketsCristiano Ronaldo zakażony koronawirusem. Akcje Juventusu spadły do 0,72 euroCristiano Ronaldo, gwiazda piłki nożnej i obecny napastnik Juventusu jest zakażony koronawirusem. Jak dotąd Ronaldo nie wykazuje żadnych symptomów choroby, ale pozytywny wynik testu na Covid-19 sprawia, że musi on opuścić zgrupowanie reprezentacji i udać się na kwarantanne. Akcje Juventusu na giełdzie w Mediolanie wyznaczyły wczoraj dołek w okolicach 0,72 euro.

  • Pozytywny wynik testu Ronaldo na Covid-19 wyklucza go z dwóch meczy Juve
  • W ubiegłym tygodniu Ronaldo grał w meczach przeciwko Hiszpanii i Francji
  • Akcje Juventusu były wczoraj najtańsze od pół roku 

Bezobjawowy Covid-19 Cristiano Ronaldo

Ronaldo w ubiegłym tygodniu grał mecze w reprezentacji Portugalii z Hiszpanią i Francją. On i jego koledzy z drużyny Portugalii przeszli rutynowy test, aby upewnić się, że nie są nosicielami wirusa przed jutrzejszym meczem ze Szwecją.

Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

Wynik jego testu na Covid-19 okazał się pozytywny dlatego teraz przebywa w 10-dniowej izolacji. Reszta jego kolegów z drużyny miała negatywne wyniki testu, dlatego mogła kontynuować przygotowania do meczu Ligi Narodów UEFA.

Ronaldo nie będzie mógł zagrać w meczu, w którym Juventus zmierzy się z drużyną Inter Mediolan o tytuł mistrza Włoch. Drużyna Ronaldo po raz dziesiąty będzie próbować odebrać mistrzowski tytuł swojemu przeciwnikowi.

Akcje Juventusu testują kluczowe wsparcie

Informacja o zakażeniu Ronaldo pogłębiła spadek notowań Juventusu na giełdzie w Mediolanie. Dołek wczorajszej sesji wyznaczony został w okolicach 0,72 euro, ale do zamknięcia dnia cena wróciła ponad kluczowe wsparcie w obrębie 0,74.

Sprawdź ofertę licencjonowanego i regulowanego brokera XM posiadającego w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych
Sprawdź warunki brokera.

Jeśli notowania utrzymają się ponad wsparciem, celem dla wzrostów może być opór przy 0,8300. Alternatywnie, wybicie w dół otwierałoby drogę do strefy w okolicach 0,5500, gdzie wypadają tegoroczne minima.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here