Naga MarketsProCreepy Jar - za kilka dni premiera ważnego dodatku. Kurs wraca do głównego trendu - zapiski giełdowego spekulantaducent gier, spółka Creepy Jar poinformowała wczoraj, że zaplanowała premierę pierwszej część darmowego dodatku do gry “Green Hell – Spirits of Amazonia” na 28 stycznia 2021 roku. Jest to największe dotychczasowe rozwinięcie gry, która do tej pory sprzedała się w ponad 1,5 mln egzemplarzy. Wydaje się, że przyjęta strategia z pierwszym darmowym dodatkiem, powinna sprawić, że kolejna dwa dodatki będą cieszyły się sporym zainteresowaniem.

  • Nowy dodatek do hitu “Green Hell” już 28 stycznia
  • Na wykresie powrót do trendu wzrostowego

“Spirits of Amazonia” jest ogromnym projektem, dlatego podzieliliśmy dodatek na trzy części. Do najważniejszych nowości jakie zaprezentujemy graczom należą m.in. większa mapa świata, nowe wątki fabularne, czy interakcje z tubylcami” – powiedział prezes Krzysztof Kwiatek, cytowany w komunikacie. Kolejne części “Spirits of Amazonia” są planowane jeszcze w tym roku. Dotychczas gra “Green Hell” sprzedała się w ponad półtora miliona egzemplarzy na platformie Steam, a liczba użytkowników posiadających ją na swojej liście życzeń szacowana jest na ponad milion osób. Teraz darmowy dodatek ma przyciągnąć do tytułu nowych graczy, co przełoży się na długoterminowe zyski z największego hitu spółki.

Te artykuły również Cię zainteresują
Czekamy na wybicie

W komunikacie dodano także, że spółka pracuje obecnie nad nową grą o roboczej nazwie “Chimera” czyli symulatorem, którego akcja rozgrywa się w kosmosie. Wykres zaczyna wyglądać coraz bardziej optymistycznie. Po półrocznej korekcie o zasięgu około 35%, teraz kurs przełamuje linię korekty i wychodzi ponad wcześniejsze wierzchołki. Dodając do tego leki wzrost obrotów, mamy klasyczny powrót do trendu wzrostowego.

creepy jar


Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy prowadzonej przez Comparic.pl. Zapraszamy do jej aktywnego tworzenia!

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here