Naga Marketsgreen hell creepy jarProducent gier, spółka Creepy Jar ocenia, że łączny wolumen sprzedaży największego hitu “Green Hell” łącznie z dodatkami, może sięgnąć 1,5 mln egzemplarzy jeszcze do końca bieżącego roku. Spółka mocnego skoku sprzedaży upatruje w najnowszym, dużym dodatkiem „Spirits of Amazonia”, który cieszy się sporym zainteresowaniem. Dodatek ten będzie składał się co najmniej z dwóch części, co wpisuje się w strategię maksymalizacji zysków z wielkiego hitu. Przyznano jednak w komunikacie, że wersja na konsole nieco się opóźni, gdyż spółka potrzebuje więcej czasu na dopracowanie produktu.

  • Sprzedaż “Green Hell” ma sięgnąć 1,5 mln sztuk do końca roku
  • Na wykresie korekta, inwestorzy czekają na wydanie gry na konsole

„Green Hell” w wersji na Playstation i XBox zadebiutuje prawdopodobnie na przełomie I i II kwartału 2021 roku. Wcześniej planowano debiut jeszcze w tym roku, co na pewno nie spodobało się akcjonariuszom. Sądząc jednak po wykresie, na tle ogromnych wzrostów, rozczarowującej informacji i złych nastrojów na rynkach akcji – to akcjonariat wydaje się być dość stabilny, gdyż spadki nie mają cech typowej paniki czy realizacji zysków.

W kanale spadkowym

Być może pewna równowaga wynika też z innej, pozytywnej informacji, że spółka rezygnuje z poszukiwania wydawcy, co oznacza, że nie będzie musiała dzielić się zyskami. Korekta nie powinna nikogo zaskakiwać, jednak w dłuższej perspektywie, spółka ma nadal potencjał, jest także na co oczekiwać np. po wydaniu gry na konsole, spółka przygotuje także wersję na konsole nowej generacji. Na wykresie upadło czytelne wsparcie, wydaje się więc, że najbliższa szansa na odbicie w ramach trwającej korekty, może pojawić się przy dolnej krawędzi kanału spadkowego.

creepy jar


Specjalnie dla naszych czytelników przygotowaliśmy darmowy eBook Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych. Odbierz go i więcej materiałów w strefie eLearn Comparic.pl.

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here