Naga MarketsCreepy Jar udostępni darmowy dodatek do swojej bestsellerowej gry już 28.01Creepy Jar, twórca najlepszej polskiej gry 2019 roku według Digital Dragons potwierdził, że już w przyszłym tygodniu premierę będzie miała pierwsza część darmowego dodatku do Green Hell – Spirits of Amazonia. Jest to największe dotychczasowe rozwinięcie gry, która do tej pory sprzedała się w ponad 1,5 mln egzemplarzy. Z tej okazji tytuł będzie dostępny na platformie Steam w promocji -30%.

Creepy Jar liczy na kontynuację swojej dobrej passy

– Spirits of Amazonia jest ogromnym projektem, dlatego podzieliliśmy dodatek na trzy części. Do najważniejszych nowości jakie zaprezentujemy graczom należą m.in. większa mapa świata, nowe wątki fabularne, czy interakcje z tubylcami. Już w pierwszej części gracze dostaną to, co jest esencją dodatku, czyli system questów i zdobywania reputacji wśród tubylców – komentuje Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.

Te artykuły również Cię zainteresują
Kolejne części Spirits of Amazonia są planowane jeszcze w tym roku. Dotychczas gra Green Hell sprzedała się w ponad półtora miliona egzemplarzy na platformie Steam, a liczba użytkowników posiadających ją na swojej liście życzeń (Steam Wishlist) szacowana jest na ponad milion osób.

– Ubiegły rok był przełomowy dla Creepy Jar – Green Hell odniósł ogromny sukces dzięki premierze trybu co-op. Nasza gra to longseller, więc żeby utrzymać wysoki poziom sprzedaży w kolejnych miesiącach, wymaga ciągłego rozwijania. Takie jest właśnie zadanie serii dodatków Spirits of Amazonia – odświeżyć tytuł i przyciągnąć nowych graczy. W międzyczasie rozwijamy pozostałe projekty – pracujemy nad portami gry na inne platformy oraz rozwijamy nasz nowy projekt – Chimerę, który będzie base building symulatorem w kosmosie – kończy.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here