Naga MarketsCreepy Jar rozszerza swoje flagowe IP 'Green Hell' o wersję planszowąCreepy Jar rozszerza swoje flagowe IP Green Hell o wersję planszową na bazie umowy licencyjnej z Galaktus Games, podała spółka. W ramach projektu ma ruszyć zbiórka na “Green Hell: The Board Game” w serwisie Kickstarter.

Creepy Jar rozszerza IP Green Hell o wersję planszową

“W ‘Green Hell: The Board Game’ gracze wcielą się w rolę zespołu poszukiwawczego wyruszającego w głąb amazońskiej dżungli. Termin akcji w serwisie Kickstarter zostanie ogłoszony niebawem” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Creepy Jar pracuje obecnie nad kolejnymi częściami darmowego dodatku “Spirits of Amazonia” oraz czerwcowymi premierami konsolowych wersji “Green Hell” na PlayStation 4 i Xbox One. W trakcie prac jest także kolejna gra spółki o nazwie kodowej “Chimera” – rozbudowany symulator tworzenia bazy z elementami survivalu, podano także.

“Planszowa wersja ‘Green Hell’ jest zupełnie nowym projektem, który w twórczy sposób pozwala naszej marce wyjść poza ramy cyfrowej rozgrywki. Wierzymy, że dzięki doświadczeniu zespołu Galaktus Games, ten wyjątkowy projekt w interesujący sposób rozwinie wątki przedstawione w ‘Green Hell’ oraz dodatku ‘Spirits of Amazonia'” – skomentował prezes Creepy Jar Krzysztof Kwiatek, cytowany w komunikacie.

Tytuł będzie tworzony przez Galaktus Games – oddział Galaktus PR, założony pod koniec 2020 roku. Premiera tytułu nie została jeszcze podana. Działania promocyjne związane z “Green Hell: The Board Game” rozpoczną się od akcji na platformie Kickstarter – największej platformy mierzącej potencjał gier planszowych.

“‘Green Hell: The Board Game’ będzie czymś więcej niż towarem komplementarnym, stąd nasza decyzja o rozpromowaniu powstającego tytułu poprzez akcję na platformie Kickstarter. Pragniemy, aby planszówkowa wersja Green Hell była świetną i przystępną grą, także dla użytkowników nie znających cyfrowego oryginału” – wskazał stojący na czele Galaktus Games Jan Wyspiański.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka była notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here