Creepy Jar planuje min. 3 dodatki do Green Hell z nowymi mechanikami w 2022Warszawa, 04.10.2021 (ISBnews/ISBtech) – Creepy Jar zamierza przed końcem roku zamknąć produkcję dodatku Spirits of Amazonia 3 i ogłosić roadmapę dla Green Hell na 2022 rok, poinformował prezes Krzysztof Kwiatek. W rozmowie z ISBtech dodał, że deweloper planuje w przyszłym roku min. 3 dodatki z nastawieniem na nowe mechaniki jak np. budowanie.

„Dodatek do Green Hell – Spirits of Amazonia 3 (SoA 3) to zamknięcie tej serii dodatków. Jest na finiszu, tworzone są nowe, kluczowe elementy (np. areny, na których gracze będą współzawodniczyć). Zamykamy produkcję i i mamy nadzieję na szerokie testy wkrótce. Parę miesięcy przed nami i liczymy, że uda się zamknąć ten temat produkcyjnie w tym roku” – powiedział Kwiatek na spotkaniu z dziennikarzami.„Układa nam się plan na rozwój marki Green Hell w 2022. Rok będzie obfitował w duże update’y. Liczymy, że zaskoczą jeszcze bardziej niż seria SoA, w tym celu m.in. analizujemy, co jest atrakcyjne dla graczy” – dodał prezes.

W rozmowie z ISBtech zaznaczył, że nie może zdradzić szczegółów, ale Creepy Jar chce odejść od update’ów fabularnych (dominujących w dodatku SoA) na rzecz mechanik (np. budowanie obiektów). Według jego słów, w przyszłym roku szykują się co najmniej 3 takie dodatki.

„Przed końcem roku ogłosimy roadmap dla Green Hell na 2022” – stwierdził Kwiatek.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. W kwietniu 2021 r. spółka przeniosła się na rynek główny GPW z NewConnect, na którym była notowana od sierpnia 2018 r.

(ISBnews/ISBtech)Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

invest

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here