Naga MarketsCreepy Jar: Już jutro odbędzie się premiera gry Green Hell na PS4 w AzjiJutrzejsza premiera Green Hell na PS4 w Japonii została połączona z wydaniem gry w pozostałych państwach regionu – Hong Kongu, Malezji, Singapurze, Korei Południowej, Tajlandii oraz na Tajwanie. Bestsellerowy survival autorstwa Creepy Jar będzie dostępny w azjatyckim PlayStation Store o północy czasu japońskiego (JST).

Creepy Jar: gra Green Hell na PS4 jutro będzie miała swoją premierę w Azji

Green Hell to świetnie przyjęty przez graczy na całym świecie survival, w którym zadaniem jest przetrwać w amazońskiej dżungli. Środowa premiera gry na terenie Japonii, Hong Kongu, Malezji, Singapuru, Korei Południowej, Tajwanu i Tajlandii stanowi uzupełnienie czerwcowego wydania gry na konsolach PlayStation 4.– Premiera Green Hell w Azji stanowi uzupełnienie naszych prac w zakresie cyfrowego wydawnictwa na konsoli PlayStation 4. Dobrze oceniamy proces samodzielnej dystrybucji i wierzymy, że wyniki sprzedażowe wciąż będą spełniać nasze oczekiwania. Ponadto, aby dobrze rozpromować premierę Green Hell wśród azjatyckich graczy, zaprezentujemy naszą grę na nadchodzących targach Tokyo Game Show – mówi prezes Creepy Jar Krzysztof Kwiatek.

PlayStation 4 należy do najpopularniejszych konsol w Azji, a w samej Japonii liczba sprzedanych egzemplarzy wynosi ponad 9 milionów sztuk (łącznie ok. 115 mln na całym świecie). Oznacza to, że grę może czekać po raz kolejny okres wzmożonej popularności, szczególnie po prezentacji Green Hell na Tokyo Game Show. Jak już wcześniej ogłosił zarząd Creepy Jar, ich bestseller będzie prezentowany w trakcie wyżej wspomnianych targów, a łączny zasięg wydarzenia szacowany jest na kilkanaście do kilkudziesięciu milionów osób.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs dolara australijskiego wykres | giełda comarch | kernel kurs akcji | kurs azoty | kurs akcji biomed | nasdaq indeks | analiza btc |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here