Naga MarketsCreepy Jar: Green Hell: The Spirits of Amazonia ogłoszone na GamescomCreepy Jar, warszawski developer gier z gatunku survival, przedstawił na targach Gamescom trailer nadchodzącego dodatku do bestsellerowej gry Green HellThe Spirits of Amazonia.

Trailer najnowszej gry już dostępny

Spółka, pełniąc rolę jednego z partnerów tegorocznego Gamescom, posiadała własny HUB na stronie wydarzenia. To właśnie na nim został przybliżony po raz pierwszy wieloczęściowy dodatek zatytułowany The Spirits of Amazonia. Spółka odpowiedziała też na najważniejsze pytania fanów z całego świata, przeprowadzając sesję Q&A.

Te artykuły również Cię zainteresują
Targi Gamescom, nawet w wersji online, stanowią jeden z najważniejszych punktów w kalendarzu gamedevu. Dlatego wzięliśmy udział w wydarzeniu oraz przygotowaliśmy specjalne treści na to wydarzenie –livestream Q&A oraz trailer The Spirits of Amazonia. – mówi Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy Jar.

Rozszerzenie do Green Hell wprowadza szereg mechanik, w tym możliwość interakcji z wrogimi dotychczas tubylcami oraz nowe lokacje, które mogą zwiedzić gracze. Ze względu na wielkość i ambicję projektu, The Spirits of Amazonia zostało podzielone na części. Termin premiery pierwszej transzy nowości poznamy niedługo.

Nadchodzący dodatek to kolejna znacząca aktualizacja, którą przygotowujemy do gry. Rozmachem przerasta on nawet wprowadzenie trybu multiplayer, który, jak wiadomo, stanowił impuls dla setek tysięcy graczy do zapoznania się z naszą grą. Liczymy, że podobnie będzie w przypadku Spirits of Amazonia. – kończy prezes.

Zgodnie z zapowiedzią, kultowa gra warszawskiego studia ma pojawić się niedługo na platformie Nintendo Switch. Jednocześnie trwają prace nad wersją gry na PS oraz Xboxa. Studio pracuje też nad nowym projektem z gatunku sci-fi base-building simulation, nazwanym roboczo Chimera. Komunikat przygotowany z okazji targów przez Krzysztofa Kwiatka, prezesa Creepy Jar, obejrzeć można tutaj.

Trailer The Spirits of AmazoniaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here