Naga MarketsCreepy Jar aktualizuje harmonogram prac nad grą Green HellW związku ze zwiększeniem skali projektu, premiera The Spirits of Amazonia 3 na PC została przesunięta. Jednocześnie spółka kontynuuje także prace nad portem dodatku na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One.

Creepy Jar: gra Green Hell sprzedała się w 832 tys. kopii

– Pierwsze dwie części dodatku The Spirits of Amazonia okazały się ogromnym sukcesem, a ich premiery wyraźnie podbijały ilość sprzedanych kopii Green Hell na Steam. W związku z tym, oczekiwania graczy co do finałowej części rozszerzenia są zdecydowanie wyższe niż w przypadku poprzednich. Sprzedaż w dalszym ciągu jest bardzo wysoka – zgodnie z raportem z dnia 23 sierpnia 2021 od początku roku wyniosła 832 tys. kopii na wszystkich platformach. Dlatego też, do ostatniego, finałowego dodatku Green Hell przykładamy szczególną wagę – The Spirits of Amazonia 3 będzie największym z przygotowywanych przez nas rozszerzeń – komentuje decyzję Krzysztof Kwiatek, prezes Creepy JarSpółka kontynuuje również prace nad edycją The Spirits of Amazonia 1 i 2 na konsole PlayStation 4 i Xbox One. W ostatnich tygodniach miała miejsce wyczekiwana premiera Green Hell na PS4 w Azji. Ponadto Creepy Jar ma w planach również wydanie gry na konsole nowej generacji – PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Green Hell w dalszym ciągu wzbudza zainteresowanie i zdobywa nowych graczy – zgodnie ze wstępnymi wynikami finansowymi w pierwszym półroczu br. spółka wypracowała ponad 11,5 mln zł zysku netto, a stan gotówki w kasie zwiększył się do 38,1 mln zł.

– Zabezpieczenie finansowe sprawia, że możemy dopracować nasze produkty tak aby Creepy Jar był kojarzony wyłącznie z wysoką jakością. Jednocześnie należy pamiętać, że obecnie przy Green Hell pracuje mniejsza część zespołu – zdecydowana większość została już przesunięta do prac na Chimerą – naszym kolejnym tytułem, który będzie symulatorem przetrwania w kosmosie – kończy prezes spółki.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: rynek kryptowalut | gpw cd projekt | kruk gpw | pge akcje kupno | prognoza btc | cena akcji stalprodukt | develia notowania |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here