Naga MarketsWczorajsze wybicie z kilkudniowej konsolidacji faworyzuje, zdaniem analityków Credit Suisse, długie pozycje na USD/JPY. Dzięki usłudze FxWatcher mamy dostęp do kilkunastu propozycji banku z których jedna przedstawiona została poniżej.


Zmienność powraca na USD/JPY – zauważają analitycy banku. Bycze wybicie z kanału o lekkim nachyleniu spadkowym powoduje, że Credit Suisse zaczyna poszukiwać okazji do wejścia w długie pozycje.

Odbierz darmowy Big Bank Report

Za byczym nastawieniem w stosunku do USD/JPY przemawia nie tylko sytuacja techniczna na parze, lecz również i fundamenty. Dzisiejsze minutki FOMC nie powinny nieść ze sobą przełomu na rynku, ale z pozytywnym nastawieniem oczekujemy czerwcowego posiedzenia Komitetu. Zdaniem dużej części rynku, z którą się zgadzamy, czerwiec niesie ze sobą duże prawdopodobieństwo podwyżki stóp procentowych Fed. Różnica w rentownościach obligacji Japonii oraz Stanó Zjednoczonych powinna pchać USD/JPY w górę przez kolejne tygodnie – czytamy w dzisiejszej publikacji Credit Suisse.

Bank rekomenduje umiejscowienie zleceń oczekujących na poziomie 111,65. Poziom stop loss powinien znaleźć się poniżej 110,85 natomiast take profit na 113,10.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here