Naga MarketscreditsuisseJastrzębia wypowiedź członek Fed, Loretty Mester w wywiadzie dla BloombergTV wywołała zauważalne umocnienie się dolara o czym informowaliśmy już w porannym przeglądzie rynkowym. Ruch spadkowy na eurodolarze zdecydowanie jest na rękę analitykom Credit Suisse, których zlecenia oczekujące właśnie zostały aktywowane.


Tydzień na EUR/USD nie zaczął się wyjątkowo pozytywnie – para nie zdołała pokonać piątkowego szczytu i koniec końców zakończyła dzień w okolicy wsparcia na 1,1200. Komentarz członek Fed, Loretty Mester zepchnął eurodolara do naszych zleceń oczekujących na poziomie 1,1160, które zostały uruchomione.

Obecnie naszą uwagę przykuwają dwa poziomy oporu – 1,1250 oraz okolice spadkowej linii trendu 1,1276/84. Oczekujemy, że wciąż obecne na EUR/USD niedźwiedzie będą silnie bronić tych poziomów, próbując utrzymać parę w formacji trójkąta. Gdyby jednak popyt okazał się na tyle silny by linia trendu została pokonana, najbliższym poziomem docelowym dla pary będzie wrześniowy szczyt na 1,13270 – przekonują analitycy banku.

Dowiaduj się o nowych pozycjach Credit Suisse jako pierwszy – skorzystaj z okresu próbnego usługi FxWatcher

Długa pozycja Credit Suisse zabezpieczona jest poniżej najbliższego wsparcia w okolicy 1,1123. Potwierdzone przebicie tych rejonów będzie oznaczać zmianę nastawienia do EUR/USD na niedźwiedzie.

Credit Suisse wchodzi w longi na EUR/USD z poziomu 1,1160. Pozycja zabezpieczona jest poniżej poziomu 1,1123.
Credit Suisse wchodzi w longi na EUR/USD z poziomu 1,1160. Pozycja zabezpieczona jest poniżej poziomu 1,1123.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here