Naga MarketscreditsuisseDziś przed południem Credit Suisse wszedł w nowe krótkie pozycje na EUR/USD. Czym kierował się bank oraz gdzie znajduje się docelowy poziom take profit? O tym poniżej:


Niedawne, niedźwiedzie wybicie dolnego ograniczenia formacji trójkąta uruchomiło nasz negatywny scenariusz dla EUR/USD. Od tamtej pory poszukiwaliśmy dobrego momentu na sprzedaż pary – stwierdza Credit Suisse.

Wczorajszy rollercoaster EUR/USD spowodowany decyzją EBC oraz wystąpieniem prezesa Europejskiego Banku Centralnego ponownie upewnił nas, że podaż utrzymuje silną pozycję na eurodolarze. Początkowe wzrosty zatrzymały się na poziomie 1,1039 – niemal idealnie na średniej ruchomej z trzynastu ostatnich dni, działającej jako ruchoma strefa wsparcia/oporu. Gdy na parze pojawiły się sygnały wzmożonej sprzedaży, para przebiła czerwcowe dno w okolicy 1,0913 wskazując na wysokie prawdopodobieństwo dalszych spadków – analizują wczorajsze wydarzenia analitycy banku.

Śledź nowe pozycje największych graczy na rynku – odbierz darmowy okres próbny usługi FxWatcher i handluj tak jak zawodowcy!

Dziś na samym początku sesji europejskiej otworzyliśmy krótkie pozycje na EUR/USD z poziomu 1,0910 zabezpieczone powyżej 1,0963. W ciągu kolejnych dni obserwować będziemy zachowanie się pary w rejonach wsparć 1,0876, następnie 1,0826/22, aż do poziomu docelowego dla otworzonej dziś pozycji na 1,0615. Średnioterminowe wsparcie znajduje się tuż pod poziomem take profit w rejonie 1,0605/00.

Credit Suisse wchodzi w shorty po wczorajszym rollercoasterze na EUR/USD. Najbliższe wsparcie - już w okolicy 1,0876!
Credit Suisse wchodzi w shorty po wczorajszym rollercoasterze na EUR/USD. Najbliższe wsparcie – już w okolicy 1,0876!


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here