Naga MarketscreditsuisseDzisiejsze dane z Wielkiej Brytanii okazały się być gorsze od rynkowych prognoz, co już zostało ujęte w cenie GBP. Analitycy Credit Suisse przekonują, że obecna korekta na GBP/USD jeszcze się nie zakończyła i wskazują potencjalne miejsca sprzedaży pary.


Wciąż najważniejszym oporem dla popularnego kabla są okolice ostatniego szczytu na 1,4760 – dopóki cena pozostaje poniżej tego poziomu będziemy mogli mówić o tendencji spadkowej pary.

GBP/USD prawdopodobnie dąży do testu od góry 55 okresowej średniej ruchomej, która obecnie znajduje się w okolicy 1,4320. To pierwszy poziom docelowy dla spadków – twierdzą analitycy Credit Suisse. Dodatkowo, poziom ten wzmocniony jest przez niedawne górne ograniczenie formacji trójkąta z której GBP/USD wybiło się pod koniec kwietnia.

Obecne poziomy dobre są dla sprzedaży pary, jednak naszym zdaniem idealną sytuacją byłoby przetestowanie od dołu okolic 1,4675, gdzie znajduje się górne ograniczenie potencjalnej konsolidacji w którą powoli wkracza kabel. Prognozy mimo to są nadal niedźwiedzie – czytamy w dzisiejszej rekomendacji.

GBPUSDDailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here