Naga MarketscreditsuissePo kilku dniach konsolidacji jaka pojawiła się na AUD/USD, dziś na wykresie widzimy mocną świecę w dół. Analitycy Credit Suisse chwalą się, że ten ruch był przez nich oczekiwany już od pewnego czasu. Nadal jednak namawiają na krótką sprzedaż AUD/USD, tłumacząc swój pogląd sytuacją techniczną.


Spore niedźwiedzie wybicie z trwającej od końca zeszłego tygodnia konsolidacji mówi samo za siebie – rynek zamierza jeszcze podążyć w dół. Potencjał niedźwiedzi może sięgać nawet styczniowych dołków – informują analitycy.

Przez kilka dni cena zapętliła się tuż poniżej poziomu wsparcia/oporu na wysokości 0,7250 z którym byki miały problem jeszcze w lutym. Dziś, na fali mocniejszego dolara AUD/USD zdołało sporą czarną świecą wybić konsolidację na wykresie dziennym. Aby sygnał słabości byków był potwierdzony należy jeszcze zaczekać do końca świecy dziennej, jednak naszym zdaniem kolejne dni przyniosą jedynie kontynuację obserwowanej dzisiaj tendencji. – czytamy w dzisiejszej rekomendacji.

Wykorzystaj modele quant w swoim handlu – dowiedz się więcej o ofercie FxPro

Średnia 21 okresowa wyraźnie porusza się w trendzie spadkowym, a jej nachylenie mówi nam o sile rynku. Również pokonane wsparcie w postaci zniesienia 61,8 ostatniego ruchu wzrostowego wskazuje, że istnieje wysoki potencjał spadkowy na AUD/USD – przekonują analitycy.

Credit Suisse pozostaje w krótkich pozycjach na AUD/USD i rekomenduje trzymanie shortów przynajmniej do poziomu 0,7100. Poziom docelowy spadków to okolice ostatnich, styczniowych dołków.

AUDUSDDailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here