Naga MarketscreditsuisseUSD/CHF od listopada minionego roku porusza się w w mniej lub bardziej przewidywalnym trendzie spadkowym. Analitycy Credit Suisse zamierzają podpiąć się w dłuższym okresie pod ten ruch, dlatego dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat USD/CHF.


Coraz niższe szczyty, coraz niższe dołki powinny przekonać każdego, że pomimo spektakularnych impulsów wzrostowych, USD/CHF pozostaje w trendzie spadkowym. Obecnie para wciąż znajduje się powyżej 21 okresowej średniej ruchomej, której nachylenie dodatkowo jest bycze. To powoduje, że w tym tygodniu raczej nie znajdziemy okazji do krótkiej sprzedaży USD/CHF.

Para zbliża się jednak do zniesienia 38,2 całego ruchu spadkowego mierzonego od listopada 2015 do dołka utworzonego 3 maja 2016. Okolice 0,9780 były już kilkukrotnie testowane, zarówno od góry jak i od dołu niemal za każdym razem stawiając silny opór.

Handluj walutami razem z FxPro – sprawdź warunki transakcyjne

Akcja cenowa na niższych interwałach (H4 oraz H1) wskazuje, że obecny impuls wzrostowy może jeszcze potrwać. Dlatego wierzymy, że byki na USD/CHF zdołają wypchnąć cenę w pobliże oporu w okolicy 0,9780, który z pewnością będziemy sprzedawać – podsumowują analitycy Credit Suisse.

Zwyżkująca średnia ruchoma stanowi mobilny poziom wsparcia dla USDCHF. Analitycy Credit Suisse wierzą, że cena może dosięgnąć oporu w pobliżu zniesienia 38,2.
Zwyżkująca średnia ruchoma stanowi mobilny poziom wsparcia dla USDCHF. Analitycy Credit Suisse wierzą, że cena może dosięgnąć oporu w pobliżu zniesienia 38,2.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here