Naga MarketsPo poniedziałkowym optymizmie byków na EUR/JPY nie ma już praktycznie śladu. Para zaczyna konsolidować wokół poziomu 128,80. Mimo wszystko, scenariusz prospadkowy nadal pozostaje w mocy. Analitycy Credit Suisse szykują się do sprzedaży crossa. 


Para przebywa w wyraźnym kanale spadkowym od początku sierpnia. Ograniczenia formacji były jak dotąd bardzo dobrze respektowane i szanse na to, że obecna tendencja będzie kontynuowana są spore.

Niemniej jednak ostatnie dni wskazują na możliwość dalszych wzrostów. Dzienne świece posiadają wyraźne dolne knoty co jest oznaką obecności popytu. Dopiero potwierdzone pokonanie strefy 128.33/10 może spowodować dalsze spadki w rejon piątkowego minimum na 127,56. W przypadku głębszej korekty, poziomem docelowym będą majowe szczyty w rejonie 125,80.

Odbierz Big Bank Report

Obecnie czekamy na test górnego ograniczenia kanału i dołączenie do spadków większej ilości sprzedających. Opór stanowią okolice 129,70/90 oraz sierpniowe maksimum na 130,25/35.

Więcej podobnych pomysłów inwestycyjnych znajdziesz w bazie FxWatcher. Wypróbuj darmowy okres próbny>>>

Strategia Credit Suisse: Sprzedaż w rejonie 129,70/90 z zleceniem obronnym powyżej 130,45. Poziom take profit powinien być ustawiony na 128,00 i przesunięty w przypadku silnego momentum w rejon 126,00.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJustin Bennett: EURJPY poziom 127.60 kluczowy dla byków
Następny artykułING Turbo: WIG20 i EURKGHM
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here