Naga MarketscreditsuisseNałożona przez SEC kara finansowa być może podziałała motywująco na analityków Credit Suisse, którzy chwalą się złożonymi dzisiaj zleceniami oczekującymi. Czy końcówka tygodnia okaże się łaskawa dla banku?


Piątkowe payrollsy gwarantują wyższą zmienność na rynku – szczególnie na parach powiązanych z amerykańskim dolarem. USD/CHF od kilku miesięcy pozostaje w sporej formacji trójkąta, której środek wypada mniej więcej w okolicy wrześniowego szczytu na 0,9828/37. Jest to pierwsza strefa oporu, która dodatkowo pokrywa się z respektowaną od miesięcy linią trendu spadkowego.

Większe zainteresowanie kupujących może wzbudzić powrót pary w rejony 0,9726 a następnie 0,9703/9699 oraz ostatnie lokalne dołki na 0,9647/40. Oczywiście, gdyby sytuacja byłą ku temu sprzyjająca, USD/CHF może przetestować również dolne ograniczenie formacji trójkąta, które obecnie znajduje się w okolicy 0,9580/76. Aby scenariusz ten stał się faktem, jutrzejszy raport non-farming payrolls musi zawieść – oceniają analitycy Credit Suisse.

Dowiaduj się o nowych pozycjach Credit Suisse jako pierwszy – skorzystaj z okresu próbnego usługi FxWatcher

Bank przyznaje, że posiada oczekujące zlecenia sprzedaży USD/CHF na poziomie 0,9798 zabezpieczone powyżej 0,9842. Poziomem docelowym księgowania zysków z tej transakcji ma być poziom 0,9600.

usdchfdailytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOpcje waniliowe. Trójkąt na USD/CHF
Następny artykułZŁOTO dotarło do pierwszego mocniejszego wsparcia
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here