Naga MarketsUSD: bycze nastawienie.

Credit Suisse uważa iż FED będzie zacieśniał swoją politykę monetarną szybciej i w większym stopniu niż oczekuje tego rynek. W związku z tym bank utrzymuje swoje bycze nastawienie do waluty amerykańskiej szczególnie względem walut gdzie banki centralne będą dalej kontynuowały swoją politykę luzowania.

EUR: niedźwiedzie nastawienie.

Credit Suisse rekomenduje krótką pozycję na EURUSD oraz wybranych krosach EUR – waluty krajów rozwijających się.

JPY: niedźwiedzie nastawienie.

Połączenie rychłych wyborów, dodatkowego luzowania przez BOJ oraz spodziewanego przepływu kapitału z GPIF powinno utrzymywać ciśnienie na słabego jena.

GBP: niedźwiedzie nastawienie.

Credit Suisse jest zdania iż spadki na GBPUSD będą w najbliższym czasie kontynuowane. Oczekiwania rynku co do aktywnej reakcji BOE na obecną sytuacje zostały odłożone do drugiego półrocza 2015. Wszelkie przyszłe umiarkowane odczyty danych marko (np inflacji) będą zmniejszać szansę na podwyżkę stóp w 2015.

AUD: niedźwiedzie nastawienie.

Credit Suisse jest zdania iż ceny surowców powinny jeszcze spaść w nadchodzących tygodniach co dodatkowo w połączeniu z nadchodzącymi zmianami w finansowych regulacjach Australii zwiększają ryzyko osłabienia AUD.

NZD: niedźwiedzie nastawienie.

Ceny produktów mlecznych pozostają na niskim poziomie co wzmacnia oczekiwania iż RBNZ powstrzyma się od wszelkich zmian przynajmniej do drugiego półrocza 2015.

Prognozy dla powyższych par na okres 3m oraz 12m.Credit Suisse prognozytokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/CAD przed protokołami FOMC.
Następny artykułCarry Trade: EURZAR
Aktywny na rynku Forex od 2010 roku. Wyznawca teorii rynków efektywnych przez co w swoich analizach i strategiach inwestycyjnych skupia się głównie na analizie technicznej - jako jedynego źródła legalnej przewagi rynkowej. Motto w tradingu: KISS - Keep It Simple, Stupid!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here