Naga MarketsWtorek, 18 kwietnia to pierwszy, poświąteczny dzień w trakcie którego rynki ponownie działają z pełną mocą. Wszystkie ważniejsze ośrodki handlu są (lub były) już aktywne, choć kalendarz makroekonomiczny wciąż pozostaje dość pusty. Dzięki usłudze FxWatcher wiemy, że analitycy Credit Suisse nie martwią się pustym kalendarzem lecz próbują wykorzystać ostatnie zmiany na wykresie AUDUSD. W jaki sposób?


Kupując parę. Credit Suisse przekonuje, że zlecenia oczekujące umiejscowione zaledwie kilkanaście pips od obecnej (na godzinę 14:00) ceny rynkowej są dobrym pomysłem.

AUDUSD przetestowało w zeszłym tygodniu poziom 50% ostatniego impulsu wzrostowego. Wsparcie w okolicy 0,7540 początkowo utrzymało opór niedźwiedzi jednak analitycy Credit Suisse nie są przekonani co do jego siły.

Choć prognozy dla AUDUSD nadal pozostają bycze, analitycy banku uważają, że para może jeszcze spróbować przetestować dolne okolice przedziału zmienności. Kupno AUDUSD w rejonie 0,7518 z zabezpieczeniem pozycji poniżej 0,7473 wydaje się dobrym pomysłem na nadchodzące dni.

Odbierz darmowy Big Bank Report

Poziom docelowy wzrostów sięga okolic 55. dniowej średniej ruchomej, która obecnie znajduje się w rejonie 0,7623/26. To właśnie ta strefa powinna stanowić poziom take profit dla longów – przekonuje Credit Suisse.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułXTB Trading Masterclass zaprasza 19 maja do Warszawy. Aż 10 prelegentów!
Następny artykułSytuacja na USD po mieszanych wynikach z USA
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here