Naga MarketsWygrana Emmanuela Macrona w pierwszej turze francuskich wyborów prezydenckich przysłużyła się wynikom Credit Suisse. Bank przyznaje się do zaksięgowania zysków z wcześniej otworzonych długich pozycji na EURUSD i zaznacza jednocześnie, że wciąż poszukuje okazji do kupna. Komentarze Credit Suisse, a także kilkunastu innych instytucji pojawiają się codziennie w usłudze FxWatcher.


Spełnił się zakładany przez nas scenariusz – stwierdzają analitycy Credit Suisse opisując obecną sytuację na wykresie EURUSD. Wygrana Macrona oraz jego potyczka z Marie Le Pen w drugiej turze była prognozowana przez większość rynku. Gdy poznaliśmy ostateczne wyniki kwietniowego głosowania, optymizm zagościł na wykresach.

Odbierz darmowy Big Bank Report

EURUSD osiągnęło zakładany przez analityków Credit Suisse poziom 1,0840 i tym samym bank zaksięgował zyski z długich pozycji otworzonych jeszcze przed wyborami. Obecnie analitycy liczą na niedużą korektę na wykresie. Nie jest to kontynuacja niedźwiedziej tendencji, a raczej efekt księgowania zysków przez dużą część rynku – tłumaczą analitycy banku.

Umiejscowienie zlecenia w środku strefy rekomendowanej przez Credit Suisse zbiega się z poziomem przedwyborczego szczytu.

Z punktu widzenia techniki para dotarła już do górnego ograniczenia szerokiego kanału zwyżkującego. Czekamy zatem na powrót EURUSD niżej, licząc jednocześnie na okazję do zakupu poniżej poziomu 1,08 – czytamy w dzisiejszej rekomendacji.

Bank zamierza ponownie kupić EURUSD w strefie 1,0790/70 zabezpieczając pozycje poniżej 1,0710. Poziom docelowy nowych pozycji sięga 1,1120.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here