Naga MarketscreditsuisseSpoglądając na wykres USD/CHF dostrzeżemy, że na interwale dziennym para doszła do poziomu oporu w rejonie ostatnich lokalnych dołków. Okolice takich poziomów są momentami decyzyjnymi, w których należy stwierdzić, czy bardziej prawdopodobny jest dalszy wzrost czy może kontynuacja spadków. Poniżej znajduje się krótkie podsumowanie bieżącej sytuacji dokonane przez analityków Credit Suisse.


Pomimo faktu, że USD/CHF znajduje się w trendzie spadkowym uważamy, że dalsze trzymanie długich pozycji na tej parze ma sens. Wzrostowe momentum jest silne i prawdopodobnie doprowadzi USD/CHF do ponownego przebicia, tym razem od dołu, wzrostowej linii trendu- stwierdzają w początkowych słowach analitycy banku.

Handluj walutami z pomocą FxPro – sprawdź ofertę brokera

USD/CHF przebiło linię trendu pod koniec marca i do tej pory para utrzymywała się poniżej niej, zniżkując. Spadki były jednak coraz wolniejsze, a piątkowy rajd byków skończył się niemal ponownym testem przebitej linii. Para zawróciła przed wsparciem w okolicy 0,9447, lecz w tym momencie ma do pokonania znacznie silniejszy opór w w pobliżu 0,9660 – zauważają analitycy Credit Suisse.

Mimo to, nie planują wyjścia ze swoich długich pozycji na USD/CHF wierząc, że byczy rajd dolara potrwa jeszcze kilka dni, pozwalając tym samym na powrót USD/CHF do trendu wzrostowego. Poziom docelowy Credit Suisse na następne dni to okolice 0,9788.

USDCHFDailyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here