5 czerwca 2013

Credit Suisse zamierza kupować EUR/USD podczas spadków na poziomie 1.2985, ze stop lossem na 1.2915 i take profit na 1.3191.

Również na USD/JPY bank zamierza otwierać longi na poziomie 98,75 ze stop lossem na 98.40 oraz targetem na 100.50.

Cena jest trzymana od dołu przez 55 okresową średnią, kanał cenowy oraz techniczne wsparcie. Jeśli tak się nie stanie cena może spaść do poziomu 97.34/97.00, gdzie znajduje się wsparcie tworzone przez chmurę Ichimoku, a nawet spaść do 95.89/95.81.

Teraz ciekawi mnie co tak naprawdę oznacza ta wiadomość. Czy Credit Suisse rozważa kupno, czy tak naprawdę celem może być tutaj pozorne pokazanie popytu jednocześnie sprzedając, ponieważ wiadomość dodatkowa jest taka, że przełamanie wsparcia doprowadzi do dużych spadków.


Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj