Naga MarketsLogo-Credit-AgricoleW swojej najnowszej rekomendacji Credit Agricole bierze pod lupę jedną z ważniejszych w tej chwili walut świata. Dziś bank dzieli się swoimi przemyśleniami na temat EUR.


Obawy inwestorów o Grecję wydają się być już historią, a ryzyko kolejnych spadków inflacji oraz spowolnienia gospodarczego w Eurolandzie, choć nadal obecne, wydaje się nie być zagrożeniem w najbliższym czasie.

Crossy z EUR, zdaniem banku, powinny przez najbliższe miesiące być zdane na łaskę czynników z poza strefy euro. Credit Agricole oczekuje, że różnica w polityce pomiędzy bankami centralnymi nabierze wagi, zwłaszcza biorąc pod uwagę lipcowe payrollsy oraz zachowanie się BoE. Czynniki te zwiększają potencjał kolejnych wycen związanych z prognozowanymi podwyżkami stóp procentowych przez FED czy właśnie BoE. Biorąc to pod uwagę, powinniśmy oczekiwać negatywnego nastawienia w stosunku do par EUR/USD oraz EUR/GBP w najbliższym okresie. Credit Agricole zwraca również uwagę na fakt, że zgodnie z autorskim wskaźnikiem banku, EUR/GBP wydaje się na ten moment przewartościowane. z65

Więcej rekomendacji oraz informacji na temat pozycji dużych graczy można znaleźć na stronie eFXplus.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułZapnijcie pasy! Deutsche Bank o USD/JPY
Następny artykułAUD/NZD – inicjatywa kupujących
Adam Rak redaktor Comparic.pl
Redaktor Comparic.pl. Odpowiedzialny również za dział Wideo Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Z inwestycjami związany od 2011 roku, pierwsze doświadczenia zdobywał na GPW. Forex poznał na pierwszym roku studiów, a od końca 2013 roku jest aktywnym traderem. Jego inwestycje mają charakter typowo spekulacyjny, rzadko utrzymuje otwarte pozycje dłużej niż kilka godzin. Wyznaje zasadę wyższości księgowanych zysków, nad zyskami papierowymi. W handlu wykorzystuje głównie Price Action posiłkując się poziomami Fibonacciego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here