Naga MarketsLogo-Credit-Agricole1W ostatnim czasie dolar amerykański jest dobrze wspierany – głównie przez oczekiwania dotyczące podwyżek stóp procentowych FED. Analitycy Credit Agricole zalecają ciągłe kupowanie osunięć korekcyjnych USD.


Piątkowe dane z amerykańskiego rynku pracy będą kluczowe dla dalszych ruchów na walucie. CA twierdzi, że potwierdzą poprawę koniunktury zatrudnienia i po raz kolejny wzmocnią oczekiwania inwestorów co do normalizacji polityki monetarnej Rezerwy Federalnej. Na USD nadal sprawdzała będzie się wiec taktyka kupna na korektach – nawet tych bardzo płytkich.

Dzisiaj poznamy natomiast odczyty ISM pozaprzemysłowego oraz raportu pracy ADP, które posiadają bardzo duże znaczenie dla notowań USD. Biorąc pod uwagę istotność sektora usług w Ameryce, inwestorzy skupią się przede wszystkim na segmencie zatrudnieniowym raportu ISM. Słabe warunki pogodowe mogły mieć wpływ na sektor budowniczy. Nawet jeżeli dane nie okaża się do końca korzystne, nadal kupujemy dolara na osunięciach.

Na EUR/USD posiadamy szereg okazji ku temu:

EURUSDH4 04.03

Więcej informacji o nowych pozycjach dużych graczy możesz znaleźć na stronie eFXplus.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here