Naga MarketsLogo-Credit-AgricoleAnalitycy Credit Agricole są w tym miesiącu jednymi z pierwszych, którzy dzielą się z nami swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi amerykańskiego dolara oraz zbliżającego się raportu non-farming payrolls. Co czeka USD w tym tygodniu?


Wraz z zbliżającym się posiedzeniem FOMC, które zaplanowane jest na 14-15 czerwca coraz większą rolę na rynku walutowym odgrywać będą prognozy inwestorów dotyczące przyszłych działań banków centralnych. Różnica w przewidywanej ścieżce podwyżek stóp procentowych powinna w tym tygodniu wspierać USD. Dodatkowo, piątkowe payrolls podwyższają prawdopodobieństwo wzrostu wartości dolara do pozostałych walut G10.

Handluj algorytmicznie razem z FxPro – sprawdź narzędzia dostępne w ofercie brokera

Prognozy banku dotyczące odczytów makroekonomicznych z pozostałych gospodarek, takich jak Australia, Chiny czy Japonia są raczej niedźwiedzie i istnieje spora szansa, że dodatkowo uwypuklą różnice w kolejnych ruchach ze stron banków centralnych. Wierzymy, że szczególnie silne wzrosty dolara odnotujemy wobec walut surowcowych takich jak AUD czy CAD – podsumowują analitycy.

Stwierdzenie o "nadzwyczajnych zyskach USD wobec walut surowcowych" zostało najwyraźniej wypowiedziane "nie w porę". USD/JPY to dzisiaj lider wzrostów.
Stwierdzenie o “nadzwyczajnych zyskach USD wobec walut surowcowych” zostało najwyraźniej wypowiedziane “nie w porę”. USD/JPY to dzisiaj lider wzrostów.


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here