Naga MarketsMimo bardzo silnego trendu spadkowego na Dolarze australijskim Credit Agricole i Danse Bank stawiają na większe odbicie na tej walucie.
Credit Agricole ma longa na AUD/USD o wielkości $5mln ze stop lossem na 0.8630 i celem na 0.9530.
Bank uważa, że ostatnie osłabienie spowodowane słabymi danymi o bezrobociu podwyższyło ryzyko reakcji ze strony RBA. Jednak Bank Centralny Australii nie będzie w stanie w najbliższym czasie obniżyć stóp procentowych. Oczekiwania inflacyjne się stabilizują wzmacniając neutralną politykę RBA. Kluczem będzie odczyt CPI w tym tygodniu, który nie powinien doprowadzić do żadnych ważnych decyzji. Dlatego AUD mógł już zaliczyć swoje minimum.

 

Credit Agricole i Danske stawiają na odbicie AUD

 

Danske Bank otworzył z kolei longi na AUD/NZD z poziomu 1.0650 ze stopem na 1.05 i celem na 1.09.
“Liczymy na odbicie na tej parze ponieważ została zbyt agresywnie wyprzedana.”

 

Credit Agricole i Danske stawiają na odbicie AUDConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny komentarz makro – wtorek 21 stycznia
Następny artykułKolejny dzień MrYogi na FX 2014-01-20
Redaktor Naczelny Comparic.pl. Trader od 2003r., zawodowo od 2006r. na rynku Forex. Zwolennik technicznego podejścia do rynków - obecnie skupia się na technice Ichimoku oraz Price Action, z której prowadzi szkolenia i seminaria. Szczególną uwagę w tradingu zwraca na korzystny stosunek zysku do ryzyka. Prelegent na wielu konferencjach dotyczących inwestowania na rynkach kapitałowych, jako wykładowca współpracuje z największymi brokerami w Polsce i na świecie. Wiceprezes Fundacji FxCuffs - Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here