Naga Markets



Author: Salim Fadhley
Creative Commons License

Przed posiedzeniem RBA, które odbyło się dzisiejszej nocy (naszego czasu), na rynku widoczna była duża niepewność w stosunku do AUD. Brak ważnych zmian oraz decyzji zawartych w towarzyszącym spotkaniu oświadczeniu sprawił jednak, że AUD pozostał niewzruszony.

Credit Agricole w swojej rekomendacji tradingowej dla klientów zauważa, że RBA wydaje się mniej zaniepokojone obecnymi poziomami krajowej waluty. Pomimo tego, że w stosunku do historycznych standardów utrzymuje się na wysokim poziomie, bank centralny nie mówił nic o oczekiwanych spadkach w najbliższej przyszłości.

Te artykuły również Cię zainteresują




W ogólnym ujęciu orzeczenie RBA było bardzo zbliżone do tego z zeszłego miesiąca. Dolar australijski ma się dobrze, nawet w obliczu słabszych danych napływających z Chin i nie powinien mocno ucierpieć w wyniku wczorajszego posiedzenia banku centralnego. Silne wsparcie na AUD/USD widoczne jest na 0.8821 a opór w okolicach 0.8990.

CA utrzymuje długą pozycję na dolarze australijskim do dolara amerykańskiego o wartości 5 milionów dolarów (rekomendowana po raz pierwszy w połowie stycznia) z SL na 0.8630 oraz TP na 0.9530.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here