Naga MarketsLogo-Credit-AgricolePomimo wyższych cen bazowych w sierpniu, PKB Wielkiej Brytanii jest w ostatnim czasie wyraźnie ograniczone. Wszystko wskazuje na to, że w tym tygodniu uwaga inwestorów skupia się przede wszystkim wokół szkockiego referendum, które mocno odbija się na osłabieniu funta szterlinga.

Niemniej jednak, przed rozpoczynającym się jutro głosowaniem, Credit Agricole jest przekonany, że tendencje prospadkowe GBP są ograniczone. Potwierdzenim jest tutaj pozycjonowanie spekulacyjne, które osiągnęło właśnie zrównoważony obszar.W ujęciu krótkoterminowym na Kablu działają dzisiaj efekty protokołów BoE, a wieczorem dojdzie do tego również posiedzenie FOMC. Co do samego referendum, CA spodziewa się pozytywnego wyniku.

Bank przed jutrzejszym głosowaniem zaleca kupowanie spadków na funcie szterlingu. Szczególnie na parze z euro, gdzie w szerokiej perspektywie widzimy zdecydowanie korzystniejszy stosunek zysku do ryzyka.

CA na pewno ma w tym roku sporo szczęścia i bardzo skutecznie przewiduje wahania rynkowe. Potwierdzeniem jest tutaj zamknięcie na początku lipca wartego prawie 700 pipsów longa na Aussie – nadal jest o najlepsze zagranie big money w 2014 roku.

Na wykresie dziennym widzimy kilka potencjalnych poziomów wsparcia mogących zatrzymać spadki i pozwolić wejść z longiem
Na wykresie dziennym widzimy kilka potencjalnych poziomów wsparcia mogących zatrzymać spadki i pozwolić wejść z longiem

Los portalu Comparic znajduje się w Twoich rękach! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, prosimy o udostępnienie w formie postu na swoim kanale społecznościowym, aby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here